Brüt Beton Panel

Brüt Beton Panel tasarımlarının sunduğu ayrıcalıklarla tanışmanın tam zamanı! Hemen bizi arayın, tüm sorularınızı yanıtlayalım.

Brüt Beton Paneli Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

Brüt Beton Panel Ürünleri

Giallo
Marino
Marrone
Naturale
Senso
Vento

Burgaca

$1.00
Caldo
Claro
Naturale
Senso

Desiada

$1.00
Claro
Naturale
Nero

Galita

$1.00
Caldo
Claro
Naturale
Nero

Gerenge

$1.00
Blue Pas
Claro
Fumo
Naturale
Pas
Siyah
Spirit
Vento

Giraba

$1.00
Ala
Caldo
Claro
Fumo
Soft
Terra

Nuvola

$1.00
Blue Arte
Claro
Naturale
Siyah

Piatto

$1.00
Claro
Grigio
Spirit
Vento

Pueblo

$1.00
Dış Cephe Duvar Kaplama Panelleri ve Özellikleri

Brüt Beton Panel Nedir?

Fiberpanel’in kaliteyi zarafet ile buluşturduğu brüt beton paneller; ham maddesi polyester, polimer, fiberglass ile taş, ahşap ve beton tozundan meydana gelen doğal toz karışımı olan dekoratif ev çözümlerindendir. İç ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen beton paneller, hem rengi hem dokusu ile brüt beton görünümünü birebir yansıtmaktadır. Mat ve pürüzlü görünümü ile bulunduğu ortama hem elegant hem de ciddi bir hava katan paneller; otellerde, evlerde, çalışma odalarında, etüt merkezlerinde, bürolarda, ofislerde, kütüphanelerde, eğlence merkezlerinde, barlarda ve daha pek çok alanda tercih edilmektedir.

Brüt Beton Panel Özellikleri

Fiberpanel çatısı altında üretilen tüm paneller ısıya, suya, neme, güneş ışığına, UV ışınlara ve darbeye karşı dirençlidir. Dolayısıyla iç mekanların gözdesi olan beton duvar kaplama modellerimiz, mevsim şartlarından etkilenmediği için dış mekanlarda da rahatça kullanılabilir. Uzun ömrünü üretiminde kullanılan kaliteli ham maddelerden ve çalışma arkadaşlarımızın özverili iş ahlakından alan ürünlerimiz, ortalama 3 ile 5 cm kalınlığa sahiptir. Panellerimizin monteleme işlemleri kolay olup inşaat ve imar iznine gerek duymamaktır. Aşağıda brüt beton görünümlü panellerin özellikleri sıralanmıştır:

 • Ebatlanabilir yapıdadır,
 • Yanmaz yapıdadır,
 • Yapılara ekstra yük oluşturmaz,
 • Uzun ömürlüdür.
Dış Cephe Dekoratif Panel Kaplama
macfit-emarr-avm-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-5
macfit-emarr-avm-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-8

Brüt Beton Panel Avantajları

Fiberpanel kalitesi ile üretilen beton görünümlü panellerimiz geleneksel betonla kıyaslandığında çok daha uzun ömürlüdür. Geleneksel beton yapıların çok daha maliyetli olmasının yanı sıra bu yapılar zaman içinde fiziksel etkenler dolayısı ile aşınır ve bozulmaya başlar. Diğer yandan paneller, hafif yapıları ve kolay monte işlemleri ile çok daha pratik bir çözüm sunar. Böylelikle inşaat ve imar izni yükünün altına girmeden yaşam alanlarınızı güzelleştirebilir, dilediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Kendine has dokusu ile görenleri kendine bir daha baktıran beton duvar kaplamaların geri kalan avantajları aşağıda sıralanmıştır:

 • Gerçek beton hissi sağlar,
 • Boya maaliyetlerini ortadan kaldırır,
 • Su, nem, güneş ışığı gibi dış etkenlerden etkilenmez,
 • Ebatlanabilir yapıdadır ve uygulandığı yüzeye ekstra yük bindirmez,
 • Bölgesel kopma ve parçalanma gibi sorunlar oluşturmaz,
 • İnşaat kalıntısı çıkarmaz,
 • Hafif bir yapı olduğu için alanlarınızı daraltmaz.

Brüt Beton Panel Hakkında Merak Edilenler

Beton paneller ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri panellerin dış etkenlere karşı gösterdiği dirençtir. Bahsettiğimiz üzere ürünlerimiz; ısıdan, güneşten, nemden, sudan ve UV ışınlardan etkilenmez. Böylelikle panellerimizi hem iç hem de dış mekanlarda gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Paneller suya ve neme karşı dirençli olduğu için banyo, balkon ve mutfak gibi alanlarda kullanılabilir. Diğer yandan güneş ve yağmur gibi mevsimsel etkiler, panelleri aşındırmamaktadır.

cementoxconcretepanel29
cementoxl26

Neden Brüt Panel Kullanmalısınız?

Fiberpanel’in modern tasarımı zarafetle buluşturduğu ürünlerinden biri olan brüt beton paneller, evlerinizin ihtiyacına göre tasarlanmıştır. Hafif yapıları, pratik monteleme işlemleri, kendine özgü doku ve tasarımı ile alanı etkisi altına alan kararlı duruşları ile panellerimiz, ilk bakışta bile insanların dikkatini çekmektedir. Evinizin herhangi bir odasında rahatlıkla kullanabileceğiniz panellerimizin temizliği ve bakımı da son derece kolaydır. Dokusu ve rengi ile gerçek beton hissiyatını yaratan bu hoş yapıları dilediğiniz şekilde renklendirmeniz de mümkündür.

Beton Mobilya Sehpa

Dekoratif beton panellerimiz artık ufak dokunuşlar ile yaşam alanlarımıza hareket katan mobilyalara hayat veriyor. Fiberpanel kalitesi ile üretilen beton mobilyalarımız; alışveriş merkezleri, ofisler ve evler gibi pek çok alanda şık bir dekoratif çözüm olarak karşımıza çıkmakta. İşlevsel mobilyalar hafif yapıları ile pratik bir şekilde taşınabilirken dayanıklı olma özellikleri ile de uzun ömürlü ve sağlamdır. Beton mobilyaları renkli camlar, boyalar ve çeşitli tasarım ürünleri ile bir araya getirdiğinizde ortaya bir şaheser çıkarabilirsiniz. Benzer şekilde ürünlerimiz, ahşap ve taş panellerimiz ile muazzam bir uyum yakalayacaktır.

cementox-w45
Panel Duvar Kaplama Fiyatları

En Güzel Beton Duvar Panelleri

Fiberpanel’in birbirinden güzel, şık ve dekoratif seçenekleri ile her alana uygun beton panel modeli bulabilirsiniz. İster ciddi ister ferah bir model tercih edin, beton duvar panelleri uygulandığı alanın havasını anında değiştirecektir. Beton duvar panel modellerimizi tek başına tercih edebileceğiniz gibi ahşap ve tuğla panellerimiz ile birlikte kombinleyebilir, zarif dekorasyon seçenekleri yaratabilirsiniz.

Brüt Beton Panel Fi̇yatları

Görenleri kendine hayran bırakan ve zevkli bir dekorasyon tercihi olan panellerimiz ile ilgili merak edilen şeylerden biri de fiyat aralığıdır. Brüt beton panel fiyatları geleneksel beton maaliyetleri ile kıyaslandığında çok daha cazip kalmaktadır. Diğer yandan, sağlıklı bir fiyat teklifi oluşturmak adına uzman ekibimizin uygulama yapılacağı alanın ölçümlerini tamamlaması gerekmektedir. Alan ölçümü sağlandıktan sonra seçilen ürüne göre fiyat bilgisi belirlenebilir.

Bu anlamda beton görünüme sahip panellerimiz, evlerinizdeki baş köşede yerini almayı bekliyor!

brut-beton
m511-galita-claro-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-1

Beton Görünümlü Duvar Paneli̇ Nedi̇r?

Yaşam alanlarınıza kendine has dekoratif çözümler getiren beton görünümlü duvar panelleri, metrekare başına ağırlığı 5 ile 8 kg ve ortalama kalınlığı 3 ile 5 cm arasında değişiklik gösteren ev eşyalarındandır. Özel beton dokusu ve rengi ile orijinal betondan farkı yok gibi gözükmektedir. Fiberpanel ailesinin evlerinize getirdiği zarif ve şık çözümler, hem kaliteli hem de ekonomik oluşları ile sıklıkla tercih edilmektedir.

Beton Paneli̇ni̇n Sağladığı Avantajlar Nelerdi̇r?

Beton duvar paneli modellerimiz gerek uygulama şekilleri gerek maliyetli oluşları ile birçok avantaj sunmaktadır. Ürünlerimizin en büyük avantajı ise gerçek beton uygulamalarının en uğraştırıcı problemi olan çimento, alçı, kum gibi inşaat kalıntılarından sizi kurtarıyor olmasıdır. Diğer yandan, beton paneller de en az gerçek beton kadar dayanıklıdır. Hafif yapıda ve portatif olmaları sayesinde kolaylıkla demonte edilebilir ve başka alanlara transfer edilebilirler. Aynı zamanda boyanabilir yapıda oldukları için dilediğiniz gibi değişiklik yapabilirsiniz.

cekimler-6
cekimler-1

Beton Görünümlü Duvar Paneli̇ Fi̇yatları Nedir?

Panellerimizin fiyatları uygulanacakları alanlara göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle sağlıklı bir fiyat bilgisi sağlayabilmek adına, uzman ekiplerimizin monteleme işlemi yapılacak alanın ölçümlerini sağlaması gerekmektedir.

Dış Cephe Beton Kaplama Paneller

Ürünlerimiz dış cepheler ile uyumlu olup modern bir görünüm sergilemektedir. Betonun sade ve doğal şıklığı, dış mekanlara kendine özgü kararlı bir hava katacaktır. Ürünlerimiz beton hissiyatı vermesi ve beton renginde olması dışında tıpkı gerçek beton uygulamaları gibi sağlamdır. Ek olarak, panellerimiz dış zeminde ekstra ağırlık oluşturmamaktadır. Dış cephelerin en büyük problemlerinden biri olan güneş ışınları, panellerimize etki etmemektedir. Dış cephelerde güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimiz aynı zamanda darbe emici özelliğe sahiptir.

macfit-emarr-avm-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-4
polonez-vadi-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli21

Ofis İçi̇n Beton Görünümlü Duvar Paneli̇

Ofisler günümüzün çoğunu geçirdiğimiz alanlardır. Böyle alanlarda hem kendimizi huzurlu hissetmemiz hem de rahatça odaklanabiliyor olmamız gerekmektedir. Bu anlamda ofisler gibi iç mekanlarda sıklıkla tercih edilen beton panel modellerimiz, sade renkleri ile çalışanların dikkatinin dağılmasına engel olmaktadır.

Duvarlarınız İçin Çözümler

Duvarlar, yaşam alanlarımızın en sık kirlenen bölgelerindendir. Leke tutmaya meyilli duvarlarda sigara dumanının neden olduğu sararmalar ve nemden kaynaklı küflenmeler meydana gelebilmektedir. Hem dekoratif anlamda evinizi ferahlatan hem de duvarlarınız için adeta bir çözüm aracı olan brüt beton panellerimiz ile evlerinizi, modern bir sanat galerisine dönüştürebilir, duvarlardaki istenmeyen lekeleri kolayca gizleyebilirsiniz.

macfit-emarr-avm-duvar-paneli-7

Beton Görünümlü Duvar Panelinin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Beton görünümlü ürünlerimiz gerek şıklığı gerek kullanım kolaylığı ile iç ve dış mekanların gözdesidir. Panel modellerimiz ebatlanabilir özellikleri ile her yüzeye uyum sağlayabilir. Aynı zamanda beton görünümlü panel, üstün performans göstermektedir. Yanmaz yapıda olduğu gibi güneş ışınları, su, nem ve UV ışınları gibi dış etkilerden etkilenmez. Ek olarak Fiberpanel kalitesi ile üretilen panellerimiz, içeriğindeki fiberglass sayesinde darbe emici özelliklere sahiptir.

Gerçek betondan kaynaklanan sorunları eleyen panellerimiz, beton hissi veren dokusu ve rengi ile görenlere görsel şölen yaşatırken inşaat ve imar izni gibi sancılı süreçleri geçirmez. Kolaylıkla montelenebildiği gibi demonte işlemleri de kolaydır. Böylelikle panelleri, başka bir alana transfer etmek son derece zahmetsiz bir eylemdir.

Beton Görünümlü Duvar Panelini Neden Tercih Etmelisiniz?

Beton görünüme sahip panellerimiz, farklılık yaratmak isteyenlerin ve retro sevenlerin bir numaralı tercihidir. Endüstriyel tarzı kendine yakın bulanlar, beton görünümü farklı dekoratif eşyalar ile kombinleyerek kendilerine has bir konsept yaratabilirler. Görünümü gereği ürünlerimiz, uygulandığı alanlara dinamik ve ferah bir etki katmaktadır.

Beton Görünümlü Duvar Paneli Fiyatları Nedir?

Beton görünüme sahip panellerin fiyatları, uygulanacakları alanlara göre değişiklik göstermektedir. En doğru fiyat bilgisini sağlayabilmek adına uzman ekiplerimiz, uygulamanın yapılacağı alanın ölçümlerini tamamlamalıdır. Böylelikle alan büyüklüğüne ve seçtiğiniz panele göre en sağlıklı fiyat teklifine ulaşabilirsiniz.