Duvar kaplama modelleri sayesinde yaşam alanlarında daha konforlu ve sıcak hissedeceğinizi söylesek ne düşünürdünüz? İç ve dış mekanlara uygulanabilen konforlu ve ekonomik bu modelleri yaşam alanlarınıza dahil ederek sıcacık tasarımlar yaratabilirsiniz. Tuğla duvar paneli önerileri olan bu yazımızdan ilham alacağınıza eminiz. Hadi gelin birlikte daha sıcak hissetmenizi sağlayacak duvar kaplama modellerine göz atalım.

Tuğla Duvar Kaplama Modelleri

Tuğla duvar panelleri çok uzun yıllardır iç mimari konseptlerine dahil olan ve geleneksel görünümünü yeni nesil görünümlerle birleştirmesi sayesinde kendini hep güncel tutan harika bir seri. Sıcak renklerini kullanarak dekorasyon önerileri geliştirebileceğiniz bu modeller sayesinde yepyeni yaşam alanları yaratabilirsiniz. Duvar kaplama modelleri her zaman aradığınız aradığınızı bulabileceğiniz tasarım önerilerine sahip geniş bir model kataloğu ile sizi karşılar. Hem zengin görünümlere sahip modern panel önerilerini hem de doğal görünümlü panel önerilerini kolaylıkla görebilirsiniz. Tuğla duvar panelleri şaşırtmalı dizilimleri ve romantik görünümleri ile etkileyici bir tasarım sahip. Sıcak hislere yakın olmak için kiremit tonlarını tercih edebilirsiniz. İnce dokulu ve uzun formlu modelleri dar alanlar için vazgeçilmez öneriler olacaktır.

Ahşap Duvar Kaplama Modelleri

Doğanın bize armağan ettiği en güzel tasarım önerilerinden biri olan duvar kaplama modelleri ahşap paneller, her zaman dingin ve sakin bir görünüme sahip. İçerisinde bulunan doğal toprak ve ağaç tonların mekanı sıcak göstermekte son derecede etkili olacağını söylemeden geçmeyelim. İnce koyu renk desen formları gösterişli görünümler yaratırken doğanın mimarisi yaşam alanlarınıza dahil olacak. Yeterli ışıklandırma ile son derecede sıcak görünüme sahip lüks bir alan tasarlayabilirsiniz. İster yazlık evlerinizi isterseniz iş yerlerinizi ahşap duvar panelleri ile kaplayarak zenginleştirmeye ne dersiniz? Doğadan ilham alınarak tasarlanan bu seriye hayran olacağınıza eminiz. Ahşap dokular gibi doğaya yakın olan görünümler yaşam alanlarını daha samimi ve içten göstereceği için öze dönüşü sembolize eden değişimlere ev sahipliği yapabilirsiniz.

Taş Duvar Kaplama Modelleri

Güneşin taşlarını aydınlattığı, doğal taşlarla kaplanmış görkemli bir ev herkesin hayali olmalı. Taş duvar kaplama modellerinin uygulandığı her dış mekan gönlümüzü hızlıca kazanıyor değil mi? Üstelik bu değişim bir bahçe köşesinde veya bir villanın dış cephesinde ise hem görünümü hem de değerini son derecede değiştirebiliyor. Lüks ev ve villaların vazgeçilmez tasarım önerisi olan taş duvar kaplama modellerini kendi yaşam alanlarınızda uygulayabileceğinizi ve bu doğal taş görünümlerin daha sıcak hissetmenizi sağlayacağını söylesek ne derdiniz? Duvar kaplama çeşitleri içerisinde her devrin vazgeçilmezi olan taş panelleri, doğru uygulandığı zaman mekanı olduğundan daha sıcak ve samimi göstermeye yeter. İç ve dış mekanlarda uygulanabilir olduğu için tüm koşullarla uyum sağlar. Son derecede uzun ömürlü olması sayesinde her alan için güvenli tercih edebilirsiniz. Taş duvar modelleri ince dokuları ve görkemli üç boyutlu formları ile sıradan mekanlarda büyük değişimler başlatacaktır.

Beton Duvar Kaplama Modelleri

Modern ve güçlü tasarımların temsilcisi: beton duvar kaplama modelleri! Yenilikçi ve farklı görünümleri sayesinde kalpleri kazanıyor ve daha sık karşımıza çıkmaya başlıyor. Özellikle cafe tarzı işletmelerin büyük ilgi gösterdiği beton modeller duvar kaplama çeşitleri içerisinde modernliği temsil ederek yenilikçi tasarımlarda yerini alıyor. Bu modellerin en büyük avantajı değişime büyük bir öncülük etmesi. Sıradan duvar panellerine göre görünüm ve tasarımları daha farklı olduğu için modern bir değişim yaratabiliyor. Bu modernlik doğru ışık ve objelerle bir araya gelince sıcak bir atmosfer yaratabiliyor. Siz de ev ve iş yerlerinizde beton duvar kaplama çeşitlerini deneyerek modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

Duvar kaplama modelleri ile daha sıcak hissetmenizi sağlayacak zevkli tasarımları ve değişim önerilerini birlikte inceledik. Eviniz, iş yerleriniz ve kış bahçeleriniz için birbirinden güzel beton, taş, ahşap ve tuğla duvar paneli modelleri ile yeniliğin tadını çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken değişimi başlatmak istediğiniz yaşam alanınızı sevmek ve soğuk kış günlerinde yeni sıcak atmosferinizin tadını çıkarmak. ????

Duvar Kaplama Ürünlerini Uygularken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Duvar kaplama modellerini uygulamaya karar vermeden önce yapılması gereken önemli noktalar vardır. Duvar zemininin kaplama için uygun hale getirilmiş olması, yapılacak uygulamanın mükemmelliğini daha da artıracaktır. Bu işler tamamlandıktan sonra duvar panelinin, uygulanacak duvarla ölçülerinin birebir alınması gerekmektedir. Özellikle girinti-çıkıntı ve kapı, pervaz gibi yerlerden geçişinin de milimetrik şekilde hesaplanıp kesilmiş olması gerekmektedir. Duvara tutunma sağlaması açısından kullanılacak vidalama işinin de uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Ek yerlerin dolgu mastiği ile ustaca kapatılmış olması, uygulanan dekoratif kaplama modellerinin de ortaya çıkmasını ve bütün bir görünümde olmasını sağlayacaktır.

Duvar Kaplama Modelleri Uygulaması

Duvar kaplama modellerinin en sık şekilde tercih edilmesinin sebepleri arasında uygulama ve kullanım kolaylığı bulunmaktadır. Kendiniz de kolayca uygulama sağlayabilecekken, uzman kişiler tarafından da uygulaması sağlanan duvar kaplama çeşitlerinin tek bir görüntüde olması mekânınızın kusursuz olmasına da kapı açacaktır. Kaba inşaatı bitmiş birçok alana uygulanan duvar panelleri kolay silinebilirdir ve istediği zaman boyanabilir. Uygulama kolaylığının olması sebebiyle, sonrasında değişim yapılmak istediğinde de aynı şekilde kolayca duvar panellerini söküp başka bir alanda uygulayabilir ya da tercih etmiş olduğunuz yeni bir modelle değiştirebilirsiniz.

Duvar Kaplama Modelleri Fiyatları

Bu kadar övgüyü hak eden duvar kaplama modellerinin fiyatlarını oldukça merak ettiğinizi biliyoruz. Gerçek taş, tuğla, beton ve ahşap uygulamalarıyla karşılaştırdıklarında, inşaat kalıntıları ve  fazla harcanan zamanı da göz önünde bulundurursanız duvar paneli uygulaması kesinlikle daha az maliyetlidir. Net olarak bir fiyatı şu an buradan veremesek de profesyonel ekibimizle iletişime geçerek kullanacağınız alanın ölçüsü ve seçeceğiniz duvar kaplama modelini belirterek en net bilgiye ulaşmış olursunuz.  Tüm bu kolaylıkları göz önünde bulundurarak kendinize ve mekânınıza yapacağınız bu yatırım için geç kalmadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Duvar kaplama çeşitleri ile daha sıcak hissetmenizi sağlayacak zevkli tasarımları ve değişim önerilerini birlikte inceledik. Eviniz, iş yerleriniz ve kış bahçeleriniz için birbirinden güzel beton, taş, ahşap ve tuğla duvar paneli modelleri ile yeniliğin tadını çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken değişimi başlatmak istediğiniz yaşam alanınızı sevmek ve soğuk kış günlerinde yeni sıcak atmosferinizin tadını çıkarmak.