Eskitme taş duvar kaplama paneli ile mistik havalar estirmeye hazır mısınız? Yaşam alanlarınıza mistik dokunuşlar katarak yeniliği eskitme taş duvar ile yakalayın. İşte eskitme taş duvar paneli hakkında bilmeniz gereken her şey.

Eskitme Taş Duvar Kaplama Paneli Nedir? 

Eskitme tarzının mobilyalara, boyalara ve duvarlara çok yakıştığını biliyoruz. Birçok tasarım projesine mükemmel dokunuşlar kazandıran eskitme tarzın uygulanması oldukça zahmetli ve maliyetlidir. Bu tarza sahip dekorasyon önerilerinizi maliyet ve uygulama zorluğu yüzünden ertelediyseniz şimdi hayata geçirmek için tam sırası. Eskitme taş duvar kaplama sayesinde hem mistik havaları ve yaşanmışlık dokularını elde edebilir hem de bunu duvar kaplama sayesinde zahmetsizce yapabilirsiniz. Eskitme görünümlü özel taş kaplama serisi tüm avantajları ile hayalini kurduğunuz mekanı yaratmak için tasarlandı. Taş görünümlü, eskitme tarzında ve panel formunla tasarlanmış bu seri hem çok kolay uygulanıyor hem de çok daha ucuza mal oluyor.

Eskitme Taş Duvar Kaplama Paneli Nerelerde Kullanılır?

Duvar dekoru için estetik katkı sağlayan eskitme taş duvar ile çeşitli şekillerde tasarım oluşturulabilir. Bu yöntemlerin en kullanışlı ve estetik olarak en hoş görüneni olan taş duvarlar, karşınıza çıkmaktadır. Sadece iç duvarda değil, dış duvarda da hava koşullarından etkilenmeyen bu duvar panellerini kullanarak duvarda sıcak bir his yaratılmaktadır. Bu duvar kaplama panelleri, boyalı veya boyasız yüzeylere özel döşemeye ihtiyaç duymadan direkt olarak uygulanabilen bir ürünüdür. Bu açıdan sadece izolasyon için değil dekorasyon için de kullanılabilir. Aynı zamanda bu duvar kaplama panelleri kolaylıkla uygulanıp uygulanan duvar yüzeyinden zahmetsizce sökülebilir. Ayrıca eskitme taş duvar kaplama modelleri, dübel veya vida kullanılmadan birbirine yapıştırılabilir ve ek personel kiralama ihtiyacını ortadan kaldırarak para tasarrufu sağlar. Özellikle sık kullanılan dekoratif dekorasyonlar için uygun olan bu paneller, sadece bir günde bir alanı tepeden tırnağa değiştirebilir.

Eskitme Taş Duvar Kaplama Paneli İç Mekanlarda Kullanılabilir mi? 

Eskitme taş duvar uygulamaları hepimizin çok sevdiği eskimişlik hissini veren görünümlere sahip. Farklı renkli doku ve taşlarla hazırlandığı için birçok tasarım fikrine birebir uyum sağlıyor. En büyük avantajı ise bir duvara uygulayacağınız tüm eskitme çalışmalarından çok daha hızlı ve ucuz olması. Eskitme duvar projeleriniz için kullanabileceğiniz panellerin avantajları sadece bu kadar da değil. Ekonomik ve hızlı uygulanabilir olmasının yanında da oldukça da güçlü bir yapıya sahip. Darbelere karşı dirençli ve uzun ömürlü. Isıdan etkilenmiyor, zamanla formunu kaybetmiyor. İlk günkü görünümü ile uzun yıllar mekanlarınızda kalabiliyor. Isıya dayanıklı olduğu kadar suya da dayanıklı olan bu panelleri isterseniz dış mekanlarda, bahçelerinizde veya dış cephelerinizde kullanabilirsiniz. Kanserojen maddeler içermediği için mutfak ve banyo gibi alanlarda insanlarla temasa en yakın yerlerde ve çocuk odalarında kullanabilirsiniz. Yaratacağınız tüm tasarım konseptleri için uygun bir eskitme taş kaplaması bulmanız mümkün. Dayanıklı yapısına rağmen kolaylıkla tadilata uyum sağlıyor. Zeminde gerçekleştirmeniz gereken bir işlem varsa küçük bir bölümünü çıkarak tamamını sökmeden tadilat işlemini kolayca yapmanızı sağlıyor.

Eğer farklı bir alanda kullanmak isterseniz vidalama yöntemi sayesinde pratikçe sökülebiliyor ve esnek yapısı sayesinde tüm diğer alanlara profesyonelce uygulanabiliyor. Eskitme efektlerinin diğer yöntemlerine göre çok daha ekonomik ve pratik. Taş duvar kaplama yöntemi hem zamandan hem de paradan tasarruf etmek ve hayalini kurduğunuz mistik ortamları yaratmak için muazzam fırsatlar sunuyor.

Eskitme Taş Duvar Kaplama Paneli Çeşitleri Nelerdir?

Eskitme taş duvar panelleri çeşitli renklere sahiptir. Ancak dekorasyonun doğallığını korumak için çok renkli modeller tercih edilmemektedir. Genel olarak, doğal taşın rengini yansıtan kaplamalar kullanılır. Bu nedenle daha doğal bir atmosfere sahip olunabilir. Fakat isteğe göre duvar paneline çeşitli boyalarda uygulanabilmektedir. Bunun nedeni, çoğu dekoratif kaplamanın uygulanabilen kaplamalar olmasıdır. Ancak boya uygulaması ürünün doğal havasını bloke eder. Eskitme taş duvarlar nemden ve sudan etkilenmez. Bu nedenle neme kolayca maruz kalan yerlerde dahi kolaylıkla uygulanabilirler. Bundan dolayı bu ürünler sayesinde tasarruf anlamında büyük yol kat edebilir, boyama ve bakım problemlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda bu ürünler duvara uygulandıktan ve ardından boya ile kaplandıktan sonra renk değiştirmeye ayarlanmıştır. Eğer kullandığınız renkten sıkıldıysanız, eskitme taş duvar kaplama panelini yüzeyden çıkarmadan farklı bir renk uygulayabilirsiniz. Bu ürünler dekorasyon fikirlerini farklı şekillerde dekore etmek için uygundur. Bundan dolayı pek çok yerde tercih edilmektedir. Özellikle evlerde kullanılan bu ürünler, restoran, kafe, otel vb. alanlarda da sıklıkla kullanılmaktadır. Bu ürünlerin farklı renkteki çeşitlerini görmek için ise taş duvar paneli ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Eskitme Taş Duvar Kaplama Paneli Fiyatları 

Ekonomik olmasına bu kadar vurgu yaptığımız panellerin fiyatlarını merak ettiğinizi biliyoruz. Ancak unutmamanız gereken bir şey var. Bu paneller uygulanacakları alanın büyüklüğüne göre fiyatlandırılıyor. Bir model tercihi yapmadan ve metrekare bildirmeden net fiyat söylemek kesinlikle mümkün değildir. Bütçenize ve tasarımınıza en uygun modelleri belirlemek için hemen bizimle iletişime geçin ve mistik mekan hayallerinizi maliyetli olduğunu düşündüğünüz için daha fazla ertelemeyin. DC Panel ailesinin birçok çeşidi ile hayalini kurduğunuz ortamı yaratmanıza yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Duvarlar Artık Eskitme Taş Duvar ile Kaplanıyor

Son yıllarda tüm yaratıcı iç mekan tasarımlarının vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkıyor eskitme taş duvar kaplamalar. Çünkü daha önce eskitme tarzları uygulamak maliyet yüklerinin yanı sıra iyi bir ustalık gerektirdiği için çok daha ulaşılmazdı. Ve genellikle hem maddi hem de uygulama zorluklarından dolayı tercih edilmesi zordu. Artık eskitme duvar kaplama sayesinde hem ekonomik çözümlerle sahip olabilir hem de farklı modelleri risk almadan kolayca mekanlarınıza uygulatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken taş duvar paneli için bizimle iletişime geçmek.

Dikdörtgen Odalarda Eskitme Taş Duvar Kaplama

Günümüzde teknolojinin de gelişmesiyle beraber dekorasyon fikirleri için önümüze birçok alternatif sunuluyor. Çeşit çeşit ürün arasından çoğu zaman seçmek ve tercih etmek zor olabiliyor. Bizler bu durumda her zaman farklı, estetik ve en iyi olanı istiyoruz. Herkesin evi özeldir ve alanını en güzel şekilde dekore edip kullanmak ister. Yaşadığımız evlerde mimari açıdan çok farklı şekillerde bina tasarımı olduğunu görüyoruz. Bu noktada herkes bulunduğu alana göre dekor ve tasarımı bir bütün olarak amaçlıyor. Dikdörtgen bir odayı çok etkin bir biçimde kullanacağınızı söyleyebiliriz. Eskitme taş duvarlar yapacağınız dekorasyonda en büyük tamamlayıcı olacaktır. Mekânda tavan yüksekliği, alçaklığı, kapının bulunduğu yer de göz önünde bulundurulmalıdır.

Kare Odalarda Eskitme Taş Duvar Kaplama

Eskitme taş duvar bulunduğunuz odaya doğallık rüzgarlarını estirecek, belki sizi eskiye götürecek ve bununla birlikte de modern şıklığı da beraberinde getirecek. Bunların hepsini bir arada yaşamak size de kendinizi fazlasıyla hoş hissettirecek. Kare oda kullanımında eskitme taş duvar kaplama odanın büyüklüğüyle alakalı olarak açık tonlar veya koyu tonlarda tercih söz konusu olabilir. Eskitme taş duvar panelin dokusuyla da alakalı olarak odanızı olduğundan daha derin gösterecektir.

Üçgen Odalarda Eskitme Taş Duvar Kaplama

Üçgen odalar alanı olduğundan dar gösterebilir. Işığın yansıma alanı, duvarın yüksekliği, kapının bulunma alanı gibi faktörler dekorasyon yapılmadan önce iyice düşünülmelidir. Ortamı olduğundan geniş göstermek çok önemlidir. Eskitme taş duvar kaplamanın estetik duruşu, doğallığı, yapısı ve dokusu itibariyle derinlik kattığını biliyoruz. Bu sebeple kullanacağınız duvarları önceden de belirledikten sonra odanızı olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Yapacağınız bu büyük değişimle modern bir alan oluşturabilirsiniz.

Dublex Mekanlarda Eskitme Taş Duvar Kaplama

Kullanacağınız alanın dubleks olmasıyla birlikte ilk akla gelen konu ortam ısısı olabilir. Bunun yanında dubleks mekânlarda duvarlar çok geniş olacağından ısı yalıtımı ve estetik görünmesi önemlidir. Eskitme taş duvar kaplama bu çağın popüler duvar dekorasyonları arasında yer aldığından hayallerinizdeki evi oluşturmada büyük yardımcınız olacaktır. Gerçek taş duvar uygulaması maliyetlidir ve uygulama esnasında çok zahmetlidir. Bunun yanında eskitme taş duvar kaplama uygulaması hem hafif hem uygulaması kolay hem de gerçek taş uygulamasına göre maliyeti azdır. Odanızın girinti çıkıntıları da göz önünde bulundurularak metrekare hesaplamasına göre ürün bilgilerine ekibimizden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.