Tuğla Duvar Paneli

Tuğla duvar paneli tasarımlarının sunduğu ayrıcalıklarla tanışmanın tam zamanı! Hemen bizi arayın, tüm sorularınızı yanıtlayalım.

Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

Zamansız çizgilerin, eşsiz tasarımlarla buluştuğu ve sizleri sıcacık hissettirecek o mükemmel detaylarda kaybolmak istemez misiniz? O çok istediğiniz tuğla evler artık hayal değil. Farklılığı, doğallığı ve yeniliği bir arada yaşatacak tuğla duvar panelleri, size tüm bu özellikleri sunmak için tasarlandı. Gelin ayrıntılara birlikte inceleyelim.

Tuğla Panel Ürünleri

Beyaz
Caldo
Deserto
Ekru
Futuro
Spirit

Akro Morbido

$1.00
Bazalt
Beyaz
Caldo
Ekru
Karma Toprak
Spirit
Toprak

Alize

$1.00
Arte
Caldo
Grigio
Naturale
Scuro
Soft
Spirit
Vecchio

Articollo

$1.00
Beyaz
Ekru
Siyah
Toprak

Barcha

$1.00
Beyaz
Siyah
Toprak

Brolik

$1.00
Beyaz
Caldo
Claro
Grigio
Krema
Marrone
Siyah

Buco

$1.00
Antrasit
Beyaz
Ekru
Siyah
Toprak

Burton

$1.00
Beyaz
Caldo
Claro
Deserto
Ekru
Futuro
Grigio
Krema
Pas
Toprak
Vento

Burton Akro

$1.00
Ala
Arte
Beyaz
Caldo
Fumo
Marino
Rosa Blu
Spirit
Spirit Soft
Terra
Terra Oro
Vento
Vingola

Burton Nova

$1.00
Ala
Beyaz
Caldo
Claro
Ekru
Elemento
Fumo
Krema
Marrone
Scuro

Giunture

$1.00
Beyaz
Claro
Giallo
Marino
Pas
Rosa Blu
Spirit
Terra
Toprak
Vento

Kerme

$1.00
Ala
Caldo
Claro
Fumo
Soft
Terra

Nuvola

$1.00
endemol-shine-turkiye-duvar-paneli-8-1
Happy-Center-genel-merkez-fiber-duvar-paneli-27

Tuğla Panel Nedir?

Birbirinden şık renk ve desenleri ile uygulandığı alanlara otantik bir hava katan panellerimiz; fiberglass, polyester, polimer ve doğal taş tozundan üretilen dekoratif bir ev eşyasıdır. DC Panel kalitesi ile üretilen panellerimizi gerçek tuğla görünümünden ayırt etmek imkânsızdır. Hem iç hem de dış mekânlarda güvenle kullanabileceğiniz bu paneller, doğal görünüş ve dokularını üretimlerinde kullanılan kaliteli malzemelerden almaktadır. Bulunduğu ortama estetik bir görüntü sağlayan ürünlerimiz; Akro Morbido, Alize, Articollo, Barcha, Brolik, Buco, Burton, Burton Akro, Burton Nova, Giunture, Kerme, Nuvola evlerinizdeki yerini almayı bekliyor!

Tuğla Panel Özellikleri

  • Polyester, fiberglass ve taş tozundan üretilen paneller; ısı, güneş, UV ışınları ve neme dayanıklı olup darbe emici özelliğe sahiptir. Bu anlamda paneller, mevsim fark etmeksizin iç ve dış mekânlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.
  • Görünümü ve dokusu ile doğal tuğla hissiyatı veren panellerin ortalama kalınlığı, 3 ile 5 cm arasında değişiklik göstermektedir.
  • Ürünlerimiz ebatlanabilir yapıda olduğu için arzu edilen tüm alanlara uygulanabilir.
  • Silinebilir yapısı ile ekstra bakım gerektirmez.
  • Boyası ve dokusu dayanıklıdır.
  • Boya, inşaat ve yalıtım maliyeti yoktur,
  • Gerçek taş hissine sahiptir,
  • Bölgesel dokunma ve derz boşlukları gibi problemlere yol açmaz,
  • Ebatlanabilir bir yapıdadır,
  • Yapı ve inşaat izni gerektirmez.
onkol-mobilya-gop-merkez-duvar-paneli15
toscana-tobacco-duvar-paneli-3

Montajı Nasıl Yapılır?

Elinizi hiç değdirmeden mükemmel bir tuğla panel görünümü ister misiniz? O zaman doğru adrestesiniz! DC Panel’in uzman ekibi, panelin uygulanacağı alanın ölçüsünü alır ve gerekli ise ebatlandırmayı yaparak paneli, alan ile uyumlu hale getirir ve monte yapar.

Tuğla Panel Hakkında Merak Edilenler

Tuğla panel ile ilgili en çok merak edilenleri burada toparladık!

En çok soru aldığımız şeylerden biri panellerin ağırlığı! Ürünlerimiz son derece hafif yapıda olup takıp çıkarılması kolaydır. Kullanım pratikliği sayesinde arzu edilen alanlara uygulanabilir. Gerçek tuğlanın aksine maliyeti çok daha azdır ve ağırlığı ideal yapıdadır. Böylelikle uygulandığı yapıya ek yük bindirmez.

Merak edilen bir diğer konu ise panellerin nem tutup tutmadığıdır. DC Panel kalitesi ile üretilen panellerimiz neme dayanıklı olup banyo ve mutfak gibi alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Aynı zamanda ürünümüzün temizliği, son derece kolaydır. Panellerin nemli bir bezle silinmesi yeterli olup boya ve dokusunda herhangi bir aşınma meydana gelmemektedir.

toscana-tobacco-duvar-paneli-1
cekimler-11
fitcity-capacity-duvar-paneli10

Tuğla Panel Fiyatları

DC Panel ailesi olarak uygulama yaptıracağınız alanın gerekli ölçümlerini sağladıktan sonra sizlere detaylı bir fiyat teklifi oluşturabilir. Aksi takdirde alanı görmeden ve gerekli ölçümleri sağlamadan tuğla panel fiyatları için bilgi verebilmemiz mümkün değildir. DC Panel ailesinden detaylı bilgi almak için bizi aramayı unutmayın!

Neden Tuğla Panel Kullanmalısınız?

Paneller bulunduğu alana nostaljik ve estetik bir hava katar. Böylelikle büyük tadilat işlemlerine, fazlaca masraf ve uğraşa gerek kalmadan yaşam alanlarınızı istediğiniz dekoratif tarza dönüştürebilirsiniz. Ofislerde, cafelerde, otellerde, restoranlarda ve daha nice yerde tercih edilen panellerimiz, küçük dokunuşların büyük değişikliklere yol açabileceğini kanıtlar niteliktedir. Yeni oluşturduğumuz desenlerimiz ile etkileyici bir duvar deneyimi sunuyoruz! Akro Morbido, Bucp, Burton gibi seçeneklerimiz ile yaşam alanınıza ferahlık sağlayabilir, Burton Nova, Giunture gibi seçeneklerimiz ile sahici bir sokak görünümü elde edebilirsiniz!

o-mobilya-gop-merkez-duvar-paneli16

Nerelerde Kullanılır?

Tuğla duvar panellerimiz arzu edilen iç ve dış tüm mekânlarda kullanılabilir. İçeriğindeki fiberglass sayesinde darbe emici özellikli olan ürünlerimiz; aynı zamanda ısıya, neme ve güneşe de dayanıklıdır. Böylelikle mevsim fark etmeksizin dış mekânlarda, banyo ve mutfak gibi nemli iç mekânlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Montaj İçin Yüzey Nasıl Olmalıdır?

Uygulama yapacağınız zeminin, panelin rahatça montelenebilmesi için çukurlu, kabarık ve eğik olmamasında fayda vardır. Diğer yandan uygulama yapılacak alanın temiz olduğundan ve nem ile küf gibi etkenleri içemediğinden emin olunuz.

Panel Üzerine Bir Şey Asılabilir Mi?

Elbette! DC Panel kalitesi ile panellerimiz, yüksek kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilmektedir. Bu sayede eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilir!

Gerçekçi Bir Görüntü Oluşturur Mu?

Tuğla duvar panellerimiz, desen ve renk bakımından tuğla görüntüsü vermenin yanı sıra realistik dokuları sayesinde onlara dokunduğunuzda gerçek tuğla hissi verir. Dahası, tüm modellerin desen devamlılığına sahip olması sayesinde uyguladığınız yüzeylerde gerçek tuğla ile tuğla panel arasındaki farkı ayırt etmek neredeyse mümkün değildir.