Ahşap Duvar Paneli

Ahşap duvar paneli tasarımlarının sunduğu ayrıcalıklarla tanışmanın tam zamanı! Hemen bizi arayın, tüm sorularınızı yanıtlayalım.

Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

Geliştirilmiş zengin renk skalası, yepyeni tasarımlar ve çeşitlendirilmiş detaylar ile ahşabın yeni adresi DC Fiber Panel! Gerçek ahşap görünümünde asla ayırt edemeyeceğiniz panellerimiz, ahşap severlerin vazgeçilmezi! Tasarımcılarımız tarafından sizlere sunulmuş, dekorlarınızın vazgeçilmezi olacak ahşap duvar panellerini gelin hep beraber inceleyelim!

Ahşap Duvar Paneli Ürünleri

Claro
Elemento
Giallo
Grigio
Legno

Conchiglia

$1.00
Ceviz
Claro
Fumo
Giallo
Legno
Vento

Connesione

$1.00
Caldo
Claro
Vento

Durmiante

$1.00
Colore Misto
Elemento
Felice
Legno
Naturale
Quersia

Fiaba

$1.00
Açık Meşe
Elemento
Eskitme Patine
Koyu Meşe
Marrone
Vento

Galeazza

$1.00
Claro
Legno
Naturale
Quersia
Vento

Intoppo

$1.00
Colore Misto
Foresta
Giallo
Sole
Vento

Magnifico

$1.00
Açık Meşe
Ekru
Eskitme Patine
Giallo
Koyu Meşe
Legno
Marrone

Meleske

$1.00
A01
A02
A03

Mertek

$1.00
Claro
Clore Misto
Elemento
Giallo
Legno
Naturale
Quersia
Vento

Pega

$1.00
Claro
Ekru
Elemento
Legno
Marrone
Quersia

Profondo

$1.00
Claro
Grigio
Spirit
Vento

Pueblo

$1.00
Ahşap Duvar Paneli

Ahşap Duvar Paneli Nedir?

DC Panel güvencesi ile üretilen birbirinden şık ahşap görünümlü panel modelleri, pratik bir şekilde iç ve dış alanlara uygulanabilen dekorasyon ürünleridir. Polimer, polyester, fiberglass ve doğal taş tozu gibi ham maddelerden oluşan panellerimizi gerçeğinden ayırt etmek neredeyse imkânsız! Ahşap görünümlü panel modellerimiz doğal görünümünün ötesinde özenle hazırlanmış yüzey boyası ve ahşap hissi veren dokusu ile sizlere gerçek bir ahşap duvar deneyimi yaşatmakta! Estetik görünüşü sayesinde görenleri büyüleyen ahşap görünümlü duvar paneli modellerimiz; aynı zamanda kaliteli hammadde kullanımı ile tüm yaşam alanlarınızda severek kullanacağız bir ürün olarak sizleri DC Panel’de bekliyor!

Ahşap Duvar Paneli Özellikleri

  • Dokusu ve görünüşü itibari ile kalitesi ve ham maddesi aynı olan ahşap duvar paneli, farklı seçenekler ile sizlere sunulmaktadır.
  • Ürünlerimizin nitelikleri genel olarak aynı olup ham maddelerinde polyester, fiberglass ve doğal taş tozu gibi kaliteli materyaller kullanılmaktadır.
  • İç ve dış mekânlarda kullanabileceğiniz panellerimiz, üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir.
  • Ürünlerimizin ortalama ağırlığı, 5 ile 8 kg arasında olup kalınlığı ise 3 ile 5 cm arasında değişiklik göstermektedir.
  • Ürünlerimiz ortalama 133×285 cm ebatlarında olup arzu edilen alana göre ebatlandırma yapılabilmektedir.
  • Panellerimiz UV ışınlara, neme, ısıya ve güneş ışığına karşı dirençlidir.
Ahşap Duvar Paneli
Ahşap Duvar Paneli

Ahşap Paneller Nasıl Uygulanır?

DC Panel ailesi olarak ahşap duvar paneli modellerimizin monte işlemleri tamamen bize ait!

Uzman ekiplerimiz, ürünün uygulanacağı alanın ölçüsünü aldıktan sonra paneli, alan ile uyumlu ebatlara getirir. Ardından vidalama işlemi ile seçmiş olduğunuz panel, arzu ettiğiniz alana sabitlenir. Ahşap görünümlü duvar panellerinin sabitlenmesinden sonra vida başları macunlar yardımı ile kapatılır. Son olarak macun uygulanan kısımlara rötuş boya yapılır ve işlem biter.

Neden Ahşap Duvar Paneli Kullanmalısınız?

Hepimiz yaşam alanlarımız güzel olsun isteriz. Ancak radikal kararlar almak her zaman kolay değildir. Çoğu zaman bir duvarı boyamak, duvarlara tablolar asmak ya da avizeleri değiştirmek yeterli gelmeyecektir. Burada kritik olan durum; bir kusuru kapatmaya çalışırken daha büyük problemlere yol açabilmek, yapılan değişiklikten memnun olmamak ve sonucunda bu değişimi geri alamamak olabilir. Paneller, tam da bu noktada yardımınıza koşuyor. Ürünlerimiz ile inşaat işleri ile uğraşmadan, bir yerleri yıkıp yeniden inşa etmeye gerek duymadan, geri dönüşü olmayacak kararlar almadan ve yaşam alanlarınızı daraltmadan küçük dokunuşlarla büyük değişimlere yol açabilirsiniz! Estetiğin samimiyetle, zarifliğin doğallıkla birleştiği ahşap görünümü, alanınızın havasını tamamen değiştirecektir.

Ahşap Duvar Paneli

Yaşam Alanlarımızın İçinde Ahşap Duvar Paneli Kullanılır Mı?

Yaşam alanımızın hayatımızın en önemli parçasıdır. Bu sebeple yaşam alanlarımızın dekorasyonu ve hissiyatı bizim için oldukça keyifli ve estetik olması gerekir! Yaşam alanlarımızın göze çarpan, modern ve estetik görünümlü ahşap duvar panellerini evinizin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ahşap görünümlü duvar paneli modellerimiz yaşam alanlarımızın tüm odalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Paneller evinize hem nostaljik bir hava katacak hem de mevcut alanı daraltmadan harikalar yaratmak için size yeni bir çözüm sağlayacaktır.

Banyo ve Mutfak Gibi Nemli Ortamlarda Ahşap Görünümlü Duvar Panelleri Kullanılır Mı?

Elbette! DC Panel güvencesi ile üretilen tüm ahşap görünümlü duvar panelleri ısıya ve neme dayanıklı olduğundan hasar görme ihtimalleri yoktur. Ürünlerimiz, banyo ve mutfak gibi alanlarda yerlerini sorunsuz bir şekilde alabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Kaplama seçimini yapmadan önce uygulamayı yaptırmak istediğiniz alanı incelemelisiniz. Işık nereden geliyor, yeterli alan mevcut mu, alanınızda mevcut olan eşyalar ile seçeceğiniz kaplama uyumlu mu gibi pek çok soruyu kendinize sormanız gerekmektedir. Uygulama yapacağınız zeminin, panelin rahatça monte edilmesi için çukurlu, kabarık ve eğik olmamasında fayda vardır. Diğer yandan uygulama yapılacak alanın temiz olduğundan ve nem ile küf gibi etkenleri içemediğinden emin olunuz. Uygulama yapılacak alan hakkında detaylı bilgiye profesyonel ekibimizden ulaşabilirsiniz.

Ahşap Duvar Paneli Fiyatları Ne Kadar?

Ahşap görünümlü panellerimiz, gerçek ahşap uygulaması veya duvar kâğıt uygulamasına göre oldukça ekonomik, pratik ve uzun ömürlüdür. Bu bağlamda, sağlıklı bir fiyat bilgisi sağlayabilmemiz adına uzman ekibimizin monte işlemi yapılacak alanın ölçülerini alması gerekmektedir. DC Panel ailesi olarak sizi hayal ettiğiniz o büyülü atmosfere bir adım daha yakınlaştırmak için buradayız. Detaylı bilgi için bizi aramayı unutmayın!