Ahşap Duvar Paneli

Ahşap Duvar Paneli tasarımlarının sunduğu ayrıcalıklarla tanışmanın tam zamanı! Hemen bizi arayın, tüm sorularınızı yanıtlayalım.

Ahşap Duvar Panelini Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

Geliştirilmiş zengin renkler, yepyeni tasarımlar ve çeşitlendirilmiş renklerle ahşaba taze bir soluk geldi. Gerçeğinden ayırt edemeyeceğiniz ahşap duvar paneli, doğa tutkunlarının hayalinin de ötesinde tasarımlarla yüzünü güldürmeyi başarıyor. Bir yandan size maziyi hatırlatacak birçok model ve tasarım bulunurken bir yandan da yenilikçi tarafıyla sizi büyüleyecek. Uzmanlar tarafından sizlere sunulmuş, dekorlarınıza yardımcı olacak bu ürünü incelemeye ne dersiniz?

Ahşap Serisi Ürünleri

Claro
Elemento
Giallo
Grigio
Legno

Conchiglia Ahşap Panel

$1.00
Ceviz
Claro
Fumo
Giallo
Legno
Vento

Connesione Ahşap Panel

$1.00
Caldo
Claro
Vento

Durmiante Ahşap Panel

$1.00
Colore Misto
Elemento
Felice
Legno
Naturale
Quersia

Fiaba Ahşap Duvar Paneli

$1.00
Açık Meşe
Elemento
Eskitme Patine
Koyu Meşe
Marrone
Vento

Galeazza Ahşap Duvar Paneli

$1.00
Claro
Legno
Naturale
Quersia
Vento

Intoppo Ahşap Duvar Paneli

$1.00
Colore Misto
Foresta
Giallo
Sole
Vento

Magnifico Ahşap Duvar Paneli

$1.00
Açık Meşe
Ekru
Eskitme Patine
Giallo
Koyu Meşe
Legno
Marrone

Meleske Ahşap Duvar Paneli

$1.00
A01
A02
A03

Mertek Ahşap Duvar Paneli

$1.00
Claro
Clore Misto
Elemento
Giallo
Legno
Naturale
Quersia
Vento

Pega Ahşap Duvar Paneli

$1.00
Claro
Ekru
Elemento
Legno
Marrone
Quersia

Profondo Ahşap Duvar Paneli

$1.00
Claro
Grigio
Spirit
Vento

Pueblo Duvar Paneli

$1.00
ahsap-home-simple

Ahşap Duvar Paneli Nedir?

Fiberpanel güvencesi ile üretilen birbirinden şık ahşap duvar paneli modelleri, pratik bir şekilde iç ve dış alanlara uygulanabilen ev dekorasyonu ürünlerindendir. Polimer, polyester, fiberglass ve doğal taş tozu gibi ham maddelerden oluşan panellerimizi gerçeğinden ayırt etmek neredeyse imkansız! Ürünlerimizin doğal görünümünün ardında özenle hazırlanmış yüzey boyası ve ahşap hissi veren dokusu yatmaktadır. Estetik görünüşü sayesinde görenleri büyüleyen ahşap duvar paneli modellerimiz; aynı zamanda kaliteli ham madde kullanımı ile evlerde, konferans salonlarında, tiyatro salonlarında, eğlence mekanlarında, restoranlarda ve daha pek çok alanda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Ahşap Duvar Paneli Özellikleri

Dokusu ve görünüşü itibari ile kalitesi ve ham maddesi aynı olan ahşap duvar paneli, 12 farklı seçenek ile sunulmaktadır. Ürünlerimizin nitelikleri genel olarak aynı olup ham maddelerinde polyester, fiberglass ve doğal taş tozu gibi kaliteli materyaller kullanılmaktadır. Ahşap panellerimiz, üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde darbe emici özelliğe sahiptir. Dolayısıyla ürünlerimiz hem iç hem de dış mekanlarda rahatça kullanılabilir. Fiberpanel garantisi ile üretilen ürünlerimizin ortalama ağırlığı, 5 ile 8 kg arasında olup  kalınlığı ise 3 ile 5 cm arasında değişiklik göstermektedir. Ürünlerimiz ortalama 133×285 cm ebatlarında olup arzu edilen alana göre ebatlandırma da yapılabilmektedir. Ahşap panellerimiz aynı zamanda UV ışınlara, suya, neme, ısıya ve güneş ışığına karşı dirençlidir. Ekstra bakım gerektirmeyen yapıları sayesinde temizliği, son derece pratik olan ürünlerimiz, iç ve dış mekanlarınızın gözdesi olacak.

d-mobilya-gop-kucukkoy-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli3
c3e124b5b486efd4fab6c29c98f116b9.ahsap-home-simple
149d23730fc868a88a79be0e7ee45838.Dc-Panel-Fabrika-7

Ahşap Panel Avantajları Nelerdir?

Bulunduğu ortamı anında sihirli bir atmosfere dönüştüren ürünlerimiz, ömürlük oluşlarını kaliteli üretim malzemelerine borçludur. Ürünlerimiz ebatlanabilir yapıları ile istenilen alanlara kolayca uyum sağlayabilirler. Monte ve demonte işlemleri zahmetsizdir. Aynı zamanda dayanıklı materyal kullanılarak üretildikleri için üzerlerine dekoratif eşyalar asmak mümkündür. Diğer yandan, ahşap duvar panelinin eskimiş yapıları gizlemekte ve onları küçük bir dokunuş ile bambaşka bir hale getirmekte üstüne yoktur! Cepheler, tavanlar, duvarlar, villalar, oteller, kafe ve barlar ile konutlar gibi pek çok alanda tercih edilen ahşap panellerin en büyük avantajlarından biri görünüş ve doku itibari ile tamamen doğal ahşap hissiyatı vermesidir. Ürünlerimiz, ahşap görünüşleri sayesinde boya maaliyeti gerektirmemelerinin yanı sıra monte işlemleri sonrasında kum ve çimento gibi inşaat artıkları oluşturmaz. Dekoratif paneller olduklarından yapı ve inşaat iznine gerek duymazlar. Ahşap duvar paneli, ekstra bakım gerektirmediği için hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra yapıları gereği ince olduklarından yaşam alanınızı da daraltmaz.

Ahşap Duvar Paneli Hakkında Merak Edilenler

Ahşap duvar paneli modellerimiz sayesinde gerçek ahşap dolayısıyla muzdarip olunan hiçbir problem ile uğraşmak zorunda kalınmaz. Bununla beraber ürünlerimiz, ahşabın dokusunun ve kendine has renginin atmosferi değiştiren samimiyetine sahiptir. Buna istinaden mevcut görsellerinde bulunan sıcak tonları, yaşam alanlarınıza aynı şekilde taşıyacaktır. Fiberglass, polyester ve taş tozundan imal edilen paneller, doğal taş yahut doğal bir malzeme değildir. Bu sayede; ısıya, darbeye, neme, suya dayanıklı olup dokusunu uzun yıllar koruyan bir yapısı olmaktadır.

macfit-emarr-avm-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-7
ahsap-home-simple

Ahşap Duvar Paneli Nasıl Uygulanır?

Fiberpanel ailesi olarak ürünlerimizin monteleme işlemlerinde baştan sona kadar yanınızdayız. DC panel ekiplerimiz, ürünün uygulanacağı alanın ölçüsünü aldıktan sonra paneli, alan ile uyumlu ebatlara getirir. Ardından vidalama işlemi ile seçmiş olduğunuz panel, arzu ettiğiniz alana sabitlenir. Panelin sabitlenmesinden sonra vida başları macunlar yardımı ile kapatılır. Son olarak macun uygulanan kısımlara rötuş boya yapılır ve işlem biter. Ürünlerimiz, yapıları gereği kurulumu sırasında herhangi bir inşaat ve yapı zorluğu gerektirmediğinden ekstra temizlik ile uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Neden Ahşap Duvar Paneli Kullanmalısınız?

Hepimiz yaşam alanlarımız güzel olsun isteriz. Ancak radikal kararlar almak her zaman kolay değildir. Çoğu zaman bir duvarı boyamak, duvarlara tablolar asmak ya da avizeleri değiştirmek yeterli gelmeyecektir. Burada kritik olan durum; bir kusuru kapatmaya çalışırken daha büyük problemlere yol açabilmek, yapılan değişiklikten memnun olmamak ve sonucunda bu değişimi geri alamamak olabilir. Ahşap panel, tam da bu noktada yardımınıza koşuyor. Ürünlerimiz ile inşaat işleri ile uğraşmadan, bir yerleri yıkıp yeniden inşa etmeye gerek duymadan, geri dönüşü olmayacak kararlar almadan ve yaşam alanlarınızı daraltmadan küçük dokunuşlarla büyük değişimlere yol açabilirsiniz! Estetiğin samimiyetle, zarifliğin doğallıkla birleştiği ahşap görünümü, alanınızın havasını tamamen değiştirecektir.

kahve-d-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-1
ozden-mobilya-besyuzevler-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli19

Ahşap Panel Fiyatları

Ahşap görünümlü dekoratif eşyalar, uzun yıllar kullanıcıların gözdesi olmuştur. Diğer yandan, ahşap görünümü ile doğal ahşabın maaliyetlerini kıyaslamak anlamsız olacaktır. Gerçek ahşap, hem maaliyet hem de zahmet açısından çok daha zorlayıcı bir konumda yer almaktadır. Bu anlamda, panellerimizin fiyatı gerçek ahşap uygulamalarına kıyasla çok daha uygun hale gelmektedir. Bu bağlamda, sağlıklı bir fiyat bilgisi sağlayabilmemiz adına uzman ekibimizin monteleme yapılacak alanın ölçülerini alması gerekmektedir. Sizi hayal ettiğiniz o büyülü atmosfere bir adım daha yakınlaştırmak için buradayız. Detaylı bilgi için bizi aramayı unutmayın!

Ahşap Görünümlü Duvar Paneli Nedir?

Ahşap görünümlü duvar paneli, ağaç kesilmesine gerek duyulmadan fiberglas, polyester ve polimer ham maddeleri ile üretilen ev dekorasyonu ürünlerindendir. Doğal malzemelerden ayırt edilmeyen yapısı ile ahşap tutkunlarına uygun maliyetli seçenekler sunan ahşap duvar paneli, Fiberpanel güvencesi ile estetik ve kalitenin bir araya geldiği dekoratif çözümlerdendir.

Ahşap Görünümlü Duvar Panelinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Ahşap paneller, görünüşleri itibari ile doğal ahşaptan farklı gözükmese de ahşabın neden olabileceği sorunlar ile uğraşmaz. Ürünlerimizin avantajlarından bazıları ısıya, suya, güneş ışınlarına, UV ışınlara ve neme dayanıklı olup darbe emici özelliğe sahip olmasıdır. Böylelikle uzun ömürlü ahşap panellerinizi iç ve dış mekanlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bahsetmemiz gereken diğer avantajlar ise ahşap panellerin inşaat ve yapı iznine gerek duymamasıdır. Dolayısıyla inşaat sonrası temizlik gibi bir problem yaşanmayacaktır ve alanınız daralmayacaktır.

Ahşap Görünümlü Duvar Paneli Fiyatları Nedir?

Ahşap görünümlü duvar paneli, doğal ahşap malzemeler ile kıyaslandığında çok daha ekonomik bir çözüm ortaya koyuyor. Belirgin maaliyet farklarının yanı sıra ürünlerimiz, doğal ahşap malzemelere nazaran çok daha uzun ömürlü olup monteleme işlemleri de oldukça pratiktir. Siz de kendinizi ahşap tutkunu olarak tanımlıyor ve ahşabın dokusunun sağladığı samimi atmosfer ile dekorasyon zevkinizi taçlandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Maliyet hesaplaması, modellerin kaplayacağı alanın genişliği göz önüne alınarak hesaplandığından model ve alan bilgisi gereklidir. Ekibimiz, gerekli ölçümleri sağlayarak hem yaşam alanınıza en uygun modeli seçmenize yardımcı olacak hem de doğru bir uygulama fiyatı belirleyecektir.

Mutfakta Ahşap Panel Kullanılır Mı?

Cevabımız evet, Fiberpanel güvencesi ile üretilen tüm ahşap paneller ısıya ve neme dayanıklı olduğundan hasar görme ihtimalleri yoktur. Ürünlerimiz, mutfaklarda yerlerini alabilir. Diğer yandan mutfaklar; zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz, kendimize, sevdiklerimize ve arkadaşlarımıza yemekler pişirdiğimiz samimi alanlardan biridir. Ahşap görünümünün samimi dokusunu, güzel anlarımızın birçoğuna şahitlik eden mutfağa taşıdığımızda elde edeceğimiz sonuç, sıcak ve tatlı bir ortam olacaktır. Dekoratif ahşap panellerimizi hoşsohbetlerinizde görmek bizleri de oldukça mutlu eder!

Banyoda Ahşap Panel Kullanılır Mı?

Ahşap görünümlü duvar panellerimiz ısı, nem ve küften etkilenmez. Yani evet, banyolarınızda gönül rahatlığı ile ahşap panel kullanabilirsiniz. Bununla birlikte dekoratif panellerimiz, doğal bir görünüm sunmalarının yanı sıra yaşam alanlarımıza modern bir soluk getiriyor. Banyonuzu güzelleştirmenin kimseye zararı dokunmaz, değil mi?

Koridorda Ahşap Panel Kullanılır Mı?

Koridorlar, yaşam alanlarımızın en çok dikkat çeken yerlerindendir. Eve girdiğimizde gözümüze çarpan ilk alan olan koridorlar, evimizin dekorasyonu hakkında pek çok şey söyler. Misafirlerinizi samimi bir dekorasyon çözümü olan ahşap paneller ile karşılayabilirsiniz, bu size kendinizi daha iyi hissettirecektir. Diğer yandan, ürünlerimiz darbe emici özellikte olduğundan girişte yaşanabilecek kazaların sonuçları minimize edebilirsiniz.

Salonda Ahşap Görünümlü Duvar Paneli Kullanılır Mı?

Ahşap panellerimiz evinizin tüm odalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Salonlar, evlerimizde sevdiklerimiz ile bir araya geldiğimiz samimi ortamlardandır. Ahşap görünümlü duvar paneli, hem salonunuza nostaljik bir hava katacak hem de mevcut alanı daraltmadan harikalar yaratmak için size yeni bir çözüm sağlayacaktır.

Ahşap Duvar Kaplamada Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Yaşam alanlarınızda ahşap dokusu hissetmek istiyor aynı zamanda ekonomik, hızlı, şık ve kalıcı bir çözüm arıyorsanız ahşap duvar kaplamalar, tam da size göre diyebiliriz. Kaplama seçimini yapmadan önce uygulamayı yaptırmak istediğiniz alanı incelemelisiniz. Işık nereden geliyor, yeterli alan mevcut mu, alanınızda mevcut olan eşyalar ile seçeceğiniz kaplama uyumlu mu gibi pek çok soruyu kendinize sormanız gerekmektedir. Alanınız karanlık ve dar bir yapıya sahipse açık renkli modellere yönelebilir, tam tersi bir durumda da siyahın asaletinden faydalanabilirsiniz.