Duvar Kaplama Panelleri

Duvar kaplama panelleri dokusu ve kalitesi ile görenleri kendine hayran bırakıyor! DC Panel kalitesini yakından tanımak için bizi arayın sorularınızı yanıtlayalım.

Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

Dekorasyonun yapı taşlarından olan kaplamalar kaliteli ve özgün modelleri ile DC Panel’de. Yenilikçi dekorasyon fikirleri için size ilham olacak modellerimize göz atmayı unutmayın!

Duvar Kaplama Modeli

DC Panel ile En Şık Duvar Kaplama Panelleri

Yaşam alanlarınızın sahip olacağı şık, benzersiz ve sofistike görüntü sizi de heyecanlandırıyor mu? DC Panel’in birbirinden özel iç mekân duvar kaplama panelleri ile bu mutluluğu deneyimleyebilirsiniz!

Yenilikçi, modern ve özgün olan duvar kaplama panellerimiz yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirecek, küçük dokunuşlarla alan yönetimi sağlayacak ve yaşam alanlarınıza muhteşem bir derinlik ve estetik getirecektir!

Duvar kaplama panelleri, ortamın ruhunu yansıtan en önemli tamamlayıcılar olarak mekânların vazgeçilmezleri arasında. Değişen iç mekân tasarım trendleriyle çeşitliliğini artıran ve onlarca model ve dokuda karşımıza çıkan duvar panellerimiz ile dış cephe kaplama çeşitlerini beraber kullanarak kendinize has bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

Duvar Kaplama Paneli Nedir?

Duvar kaplama panelleri; fiberglass, polimer, poliüretan, polyester ve doğal taş tozu kullanılarak üretilen dekorasyon ürünüdür. 21. yüzyılın dekorasyon trendlerinin en belirleyici uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkan paneller, modern ve estetik görünümlü mekânların vazgeçilmezi! Yeni nesil duvar kaplamaları birbirinden farklı desen ve renk skalası ile karşınızda! Duvar boyalarının veya duvar kağıtlarının oluşturduğu tekdüze ve sıkıcı ortamlardan kurtulup özel bir atmosfer arayanlara sunulan yeni duvar kaplama panelleri iç dış mekân dekorasyonunun gözdesi duvar panellerimiz hakkında bilgi almak için bizi aramayı unutmayın!

Duvar Kaplama Paneli
Şık duvar kaplama modelleri

Şık Mekânlar Mümkün!

Yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olacak panellerimiz ile ihtişamlı ve şık görünümler elde edebilirsiniz!

Beyaz ve krem tonlarındaki koltuk takımlarının arkalarına koyu renkte tasarlanmış modellerimiz; koyu ve gösterişli mobilyaların arkasına açık renk tasarlanmış panel tercih etmeniz iç mekân tasarımlarınızı cazip hale getirecektir.

Mobilyaları minimal olan yaşam alanlarında ise duvarları ön plana çıkarmayı öneriyoruz. Hem daha gösterişli bir alana sahip olacak hem de mobilyalarınızı öne çıkaracak desenler kullanabileceksiniz.

Fiber Kaplama ile Işıklandırma

Evlerin en etkili tasarım araçlarından biri kesinlikle ışıklandırmadır. Zarif bir iç mekân kaplaması ile modern ve etkili ışık kullanımı bir araya gelince hem göz alıcı hem de lüks bir yansıma elde etmeniz mümkündür. Lüks kaplamalarınızın olduğu bölümleri farklı ışıklar ile güçlendirdiğiniz zaman üç boyutlu görünümün arttığını ve alan derinliğinin daha etkili olduğunu göreceksiniz.

Mekân içerisinde geri plana atmak istediğiniz noktaları soft ışıkta bırakıp ön plana çıkarmak istediğiniz alanları ışık kaynakları ile güçlendirerek farkı etkiler yakalayabilirsiniz. Kaplamanızın renk ve dokusuna göre ışıklandırmalar seçebilir, isterseniz kaplama modelinizi raf detaylı yaparak objeleri ön plana çıkarabilirsiniz. Mekân tonlarına uygun bir ışık tonu, kaplamanıza uygun bir aydınlatma tasarımı tercih etmeniz yeterli. Böylelikle alanınızı istediğiniz gibi gösterebilir, öne çıkarabilir ya da görünmesini tercih etmediğiniz alanların dikkat çekmesini önleyebilirsiniz.

Duvar Kaplama Paneli
Dış Cephe Duvar Kaplama
Dış Cephe Duvar Kaplama

Dış Cephe Duvar Kaplama Paneli

Dış cepheler hem görkemli yapılar yarattığı hem de mekânın atmosferini doğrudan etkilediği için önemli tasarım alanlarıdır. Hem işletmeler hem de evler için dış cephe kaplamalar büyük avantajlar sağlamaktadır. Yaratıcı tasarımları, etkileyici renkleri ve birbirinden değerli avantajlarıyla kullanıcıların olmazsa olmazı!

Ancak doğru ve etkili bir dış cephe paneli tercih etmek için seçeceğiniz ürünü bazı testlere sokmanız şart. Dayanıklılık, pratiklik ve kullanım kolaylığı, ürünü satın almadan göz önünde bulundurmanız gereken özelliklerden birkaçı. Dış cephelere uygulanacak kaplamaların tasarımsal özellikleri kadar üretim özellikleri de oldukça önemli. Neyse ki DC Panel’in kaliteli ham maddeleri ve ince işçiliği ile üretilen duvar panellerine sahipsiniz. Bu testler hakkında endişelenmenize gerek yok! DC Fiber Panel ile muhteşem panel kaplamalara ulaşmak mümkün!

Dış Cephe Duvar Kaplama Panelleri ve Özellikleri

Dış cephe duvar kaplama paneli öncelikle yağmur, kar ve soğuk gibi dış etkenlere dayanıklıdır. Su geçirmezlik özelliği sayesinde yapıları korur.

Aynı zamanda ısıya dayanıklı olarak üretildiği için güneş ışınları sebebi ile solma ya da sökülme gibi problemler yaşanmaz.

Alev almaz özellikte üretildiği için yanmaya karşı dayanıklıdır.

Yapıya ağırlık oluşturmadığı için son derecede güvenlidir. Gereksiz yükler oluşturarak yaşam alanlarınıza risk yaratmaz.

Kolay monte ve demonte yapılır.

Peki siz bu ürüne kavuşmak için ne bekliyorsunuz? Bize hemen ulaşın!

Dış Cephe Duvar Kaplama Panelleri ve Özellikleri
Dış Cephe Dekoratif Panel Kaplama

Nasıl Uygulanır?

DC duvar panel kaplama uygulanmadan önce mekân keşfedilir ve çevre ile uyumu gözlemlenir. Daha sonra mekâna ve atmosfere en uygun model fiber duvar kaplama fiyat alternatifleri ile birlikte çalışılır. En iyi model seçimi ile mekâna tam uyum sağlaması için çalışmalar yapılır. Bu aşamada size en uygun model seçimi için uzman ekiplerimizin değerlendirmeleri olacaktır. Uygulama aşamasında bilmeniz gereken en öncelikli durum panellerin önkoşulsuz olmasıdır. Zeminin dokusu, temizliği, kusuru ve bulunduğu ortam paneller için öncelikli değildir. Her zemine ve ortama uygulanabilir. Üstelik parça parça takıldığı için pratik ve hafif olduğu için güvenlidir, mekâna ekstra yük bindirmez.

Duvar Kaplama Paneli Fiyatları

Sunduğu birçok fayda ve sahip olduğu özelliklerin yanı sıra kaplamalar, aynı zamanda son derece ekonomik çözümlerdir. Diğer yandan, uzman ekibimiz uygulama yapılacak alanın ölçüsünü ve tercih edeceğiniz modeli belirlemeden duvar panelleri fiyatları aralığından bahsetmemiz mümkün değildir. Detaylı duvar panelleri fiyatları için bize ulaşabilir ve ürünlerimiz hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz!

Panel Duvar Kaplama Fiyatları

Dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Duvar zemininin kaplama için uygun hale getirilmiş olması gerekmektedir. Bu işlem tamamlandıktan sonra duvar panel kaplamanın, uygulanacak duvarla ölçülerinin birebir alınması gerekmektedir. Özellikle girinti ve çıkıntı ile kapı, pervaz gibi yerlerden geçişinin de milimetrik şekilde hesaplanıp kesilmiş olması gerekmektedir. Duvara tutunma sağlaması açısından kullanılacak vidalama işinin de uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Ek yerlerin dolgu mastiği ile ustaca kapatılmış olması, uygulanan dekoratif kaplama modellerinin de ortaya çıkmasını ve bütün bir görünümde olmasını sağlayacaktır.

Duvar paneli temizliği nasıl yapılır?

Soruya verilebilir en iyi cevap silinebilir duvar panel kaplaması uygulatmış olmak gerektiğidir. Desenleri ve renkleri temizlik anında zarar görmemesi için silinebilir olarak üretilmiş olması gerekir. Duvar paneli temizliği için sadece silinebilir olması yeterlidir ancak temizliğin kolay olması için bazı detaylara dikkat etmeniz gerekebilir. Eğer çok fazla hareketli bir yüzey ve köşeli formlar varsa temizlik için yumuşak bir bez tercih etmek yerine fırça kullanabilirsiniz. Toz alma fırçaları duvar paneli temizliği için büyük kolaylık sağlar. Bezler yüzeylere takılabileceği ve iplik gibi artıklar bırakabileceği için tercih edilmeyebilir. Yuvarlak hareketlerle temizleme işlemine devam etmek panelinizin görünümü için de oldukça önemlidir.