Duvar Kaplama Panelleri

Duvar Kaplama Paneller dokusu ve kalitesi ile görenleri kendine hayran bırakıyor! Fiberpanel kalitesinden mahrum kalmayın. Bizi arayın, sorularınızı yanıtlayalım.

Duvar Kaplama Panelleri Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

Her biri diğerinden yenilikçi, modern ve özgün olan duvar kaplama panellerimiz yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getiriyor. Küçük dokunuşlarla alan yönetimi sağlayabilir, mobilyalarınıza derinlik katabilirsiniz. Dekorasyonun yapı taşlarından olan duvar kaplamalar kaliteli ve özgün modelleri ile Fiberpanel’de. Yenilikçi dekorasyon fikirleri için size ilham olacak modellerimize göz atmayı unutmayın!

Beton Duvar Kaplama Modeli

DC Panel ile En Şık Duvar Kaplama Modelleri

Yaşam alanlarınızın ve iş yerinizin sahip olacağı şık, benzersiz ve sofistike görüntü sizi de heyecanlandırıyor mu? DC Panel’in birbirinden özel iç mekan duvar kaplama modelleri ile bu mutluluğu deneyimleyebilirsiniz!

Duvar kaplama panelleri, ortamın ruhunu yansıtan en önemli tamamlayıcılar olarak mekanların vazgeçilmezleri arasına girmiş durumda. Değişen iç mekan tasarım trendleriyle çeşitliliğini artıran ve onlarca model ve dokuda karşımıza çıkan duvar kaplama modelleri ile dış cephe duvar kaplama çeşitlerini beraber kullanarak kendinize has bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

Fiber Duvar Kaplama Modelleri

Duvar kaplamaları, 21. yüzyılın dekorasyon trendlerinin en belirleyici uygulamalarından biridir. Modern ve rahat mekanlarda çalışmak isteyenlere oldukça fazla seçenek sunan duvar kaplamaları,  her zamankinden daha fazla desen ve renk arasından seçim yapılabilecek zenginliğe ulaştı. Duvar boyalarının veya duvar kağıtlarının oluşturduğu tekdüze ve sıkıcı ortamlardan kurtulup sofistike bir atmosfer arayanlara sunulan zengin çeşitler, duvar kaplama panellerinin popülerliğine büyük katkı sağladı.

Günümüzde sunduğu çeşitli renk ve benzersiz desenleri, dayanıklılığı ile birleştiren fiber duvar kaplamalar, ticari tasarım dünyasının tercih edilen uygulamaları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Modern insanın çalışma saatlerini geçirdiği yerin özel ve benzersiz bir görünüme sahip olması çalışan motivasyonuna da kuşkusuz katkı sağlıyor. Birçok farklı seçenek sunan iç mekan duvar kaplamaları da bunu elde etmenin hızlı ve kolay bir yoludur.

Birbirinden hoş kaplamalar, hem duvarların ömrünü uzatmanızı hem de mekanda yaratıcı farklılıklar yaratmanızı sağlayan kullanışlı ve faydalı ürünlerdir. Tercihinize göre değişen kullanım alanları mevcut. Duvar kaplama panellerinin çok kullanışlı olması ve birden çok tasarım alternatifi sunması onlara olan ilgiyi oldukça artırıyor. Ev, otel, okul veya işletme gibi aklınıza gelen her mekana panel duvar kaplama uygulatmanız mümkün.

Tuğla Duvar Kaplama Paneli
Tuğla Duvar Kaplama Panelleri
Tuğla Görünümlü Duvar Kaplama Paneli

Duvar Kaplama Panelleri ile Dekorasyonun İncelikleri

Panel duvar kaplama modelleri sayesinde evinizi olduğundan daha lüks gösterebileceğinizi biliyor muydunuz? Panel duvar modelleri ile yepyeni tasarımlara ev sahipliği yapabilirsiniz. Etkili bir değişim başlatmak için en uygun adrestesiniz! DC Panel, birbirinden güzel önerilerle daha lüks bir görünüm elde etmenizi sağlayacak.

Fiber Duvar Kaplama ile Işıklandırma

Evlerin en etkili tasarım araçlarından biri kesinlikle ışıklandırmadır. Zarif bir iç mekan duvar kaplaması ile modern ve etkili ışık kullanımı bir araya gelince hem göz alıcı hem de lüks bir yansıma elde etmeniz mümkündür. Lüks duvar kaplamalarınızın olduğu bölümleri farklı ışıklar ile güçlendirdiğiniz zaman üç boyutlu görünümün arttığını ve alan derinliğinin daha etkili olduğunu göreceksiniz.

Mekan içerisinde geri plana atmak istediğiniz noktaları soft ışıkta bırakıp ön plana çıkarmak istediğiniz alanları ışık kaynakları ile güçlendirerek farkı etkiler yakalayabilirsiniz. Kaplamanızın renk ve dokusuna göre ışıklandırmalar seçebilir, isterseniz kaplama modelinizi raf detaylı yaparak objeleri ön plana çıkarabilirsiniz. Mekan tonlarına uygun bir ışık tonu, duvar kaplamanıza uygun bir aydınlatma tasarımı tercih etmeniz yeterli. Böylelikle alanınızı istediğiniz gibi gösterebilir, öne çıkarabilir ya da görünmesini tercih etmediğiniz alanların dikkat çekmesini önleyebilirsiniz.

Beton Tuğla Duvar Kaplama Paneli
Şık duvar kaplama modelleri

Şık Kaplamalar Şık Mobilyalar

Yumuşak, pastel renklerde ve soft mobilyalarınız varsa panel duvar kaplama uygulamanızı tavsiye ederiz. Mobilyaları minimal olan yaşam alanlarında ise duvarları ön plana çıkarmayı öneriyoruz. Hem daha gösterişli bir alana sahip olacak hem de mobilyalarınızı öne çıkaracak desenler kullanabileceksiniz.

Beyaz ve krem tonlarındaki koltuk takımlarının arkalarına koyu renkte tasarlanmış duvar panel; koyu ve gösterişli mobilyaların arkasına açık renk tasarlanmış kaplama duvar paneli tercih etmeniz iç mekan tasarımlarınızı cazip hale getirecektir.

Zarif Duvar Kaplama Panelleri ile Ayna Kullanımı

Duvar aksesuarlarının arasındaki favorilerimizden biri olan aynalar, mekanı olduğundan daha büyük gösterdiği için sıklıkla kullanılıyor. Her iç mimarın yaşam alanlarına yerleştirdiği birbirinden etkili ayna tasarımları, fiber duvar kaplamalar ile bir araya gelince görkemli bir yapı inşaa ediyor. Beyaz soft panellerin üzerine ışık kaynağı ile güçlendirilmiş aynalar yerleştirerek görkemli etkiler yakalayabilirsiniz. İç mekan duvar kaplama tasarımlarımızı şık ve gösterişli aynalar ile bütünleştirin!

Duvar kaplama ayna kullanımı
Dış Cephe Duvar Kaplama
Dış Cephe Duvar Kaplama

Dış Cephe Duvar Kaplama Paneli

Dış cepheler hem görkemli yapılar yarattığı hem de mekanın atmosferini doğrudan etkilediği için önemli tasarım alanlarıdır. Hem işletmeler hem de evler için dış cephe duvar kaplamalar büyük avantajlar sağlıyor. Yaratıcı tasarımları, etkileyici renkleri ve birbirinden değerli avantajlarıyla kullanıcılarını tatmin etmeyi başarıyor.

Ancak doğru ve etkili bir dış cephe duvar kaplama paneli tercih etmek için seçeceğiniz ürünü bazı testlere sokmanız şart. Dayanıklılık, pratiklik ve kullanım kolaylığı, ürünü satın almadan göz önünde bulundurmanız gereken özelliklerden birkaçı. Dış cephelere uygulanacak panel duvar kaplamaların tasarımsal özellikleri kadar üretim özellikleri de oldukça önemli. Neyse ki DC Panel’in kaliteli ham maddeleri ve ince işçiliği ile üretilen kaplama panellerine sahipsiniz. Bu testler hakkında endişelenmenize gerek yok!

Kaplama paneller, hem şık ve zengin gösterecek bir konfor etkisine sahip olmalı hem de tüm alanlar için aynı ölçüde dayanıklı olmalı. Dış cephe ürünlerini iç mekan ürünlerinden ayıran en önemli özellik sıvıya karşı dayanıklı olmalarıdır.

Dış Cephe Duvar Kaplama Panelleri ve Özellikleri

Dış cephe duvar kaplama paneli öncelikle yağmur, kar ve soğuk gibi dış etkenlere dayanıklıdır. Su geçirmezlik özelliği sayesinde yapıları korur. Aynı zamanda ısıya dayanıklı olarak üretildiği için güneş ışınları sebebi ile solma ya da sökülme gibi problemler yaşanmaz. Alev almaz özellikte üretildiği için yanmaya karşı dayanıklıdır. Tüm bu özelliklerinin yanında yapıya ağırlık oluşturmadığı için son derecede güvenlidir. Gereksiz yükler oluşturarak yaşam alanlarınıza risk yaratmaz. Kolayca uygulanır ve pratiktir. Peki siz bu ürüne kavuşmak için ne bekliyorsunuz? Bize hemen ulaşın!

Dış Cephe Duvar Kaplama Panelleri ve Özellikleri
Dış Cephe Dekoratif Panel Kaplama

Dış Cephe Dekoratif Panel Kaplama

Dış cephe kaplama paneli dayanıklı olduğu kadar dekoratif ve yaratıcı olma konusunda da maharet sahibidir. Yapıların en çok görülen alanları olan dış cepheler için yaratıcı tasarımlar farklılık ve zenginlik yaratır. Yapılarınızı olduğundan daha konforlu, güçlü ve bakımlı gösterir. Zamana karşı büyük bir direnç gösterdiği için tekrar eden bakım süreçleri gerektirmez.

Seçtiğiniz tasarımın rengi ve desenleri ilk günkü gibi uzun yıllar yaşam alanlarınızda sergilenmeye devam eder. İsterseniz iş yerleriniz isterseniz bahçe, apartman ve havuz kenarları gibi lokasyonlarda kullanabilirsiniz. Uygulandığı alanda doğal ve üç boyutlu duracağı için dış duvar kaplama paneli ile kaplandığı anlaşılmayacak ve organik bir tasarım etkisi yaratacaktır. Bu formu ile tüm tasarım fikirlerinize %100 uyum sağlayacağına emin olabilirsiniz.

Panel Duvar Kaplama Fiyatları

Sunduğu birçok fayda ve sahip olduğu özelliklerin yanı sıra panel duvar kaplamalar, aynı zamanda son derece ekonomik çözümlerdir. Diğer yandan, uzman ekibimiz uygulama yapılacak alanın ölçüsünü ve tercih edeceğiniz modeli belirlemeden bir fiyat aralığından bahsetmemiz mümkün değildir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilir ve ürünlerimiz hakkında tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz!

Panel Duvar Kaplama Fiyatları

İç duvar kaplama malzemeleri nelerdir?

İç mekan duvar kaplama malzemeleri temelde aynıdır. Fiberglass, polimer, poliüretan, polyester ve doğal taş tozu kullanılarak üretilen duvar kaplama modellerimiz son derece dayanıklıdır. Bulunduğu ortama otantik bir hava katan modellerimiz, müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Eskitme taş duvar kaplama paneli nedir?

Eskitme taş duvar kaplama modelimiz tıpkı diğer modellerimiz gibi fiberglass, polimer, polyester ve doğal taş tozu ham maddelerinden üretilmiştir. Eskimiş görüntüsü ile bulunduğu mekanlara nostaljik bir hava katan panellerimiz, müşterilerimizin gözdesi konumunda.

Duvar Kaplama Ürünlerini Uygularken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Duvar zemininin kaplama için uygun hale getirilmiş olması gerekmektedir. Bu işlem tamamlandıktan sonra duvar panelinin, uygulanacak duvarla ölçülerinin birebir alınması gerekmektedir. Özellikle girinti ve çıkıntı ile kapı, pervaz gibi yerlerden geçişinin de milimetrik şekilde hesaplanıp kesilmiş olması gerekmektedir. Duvara tutunma sağlaması açısından kullanılacak vidalama işinin de uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir. Ek yerlerin dolgu mastiği ile ustaca kapatılmış olması, uygulanan dekoratif kaplama modellerinin de ortaya çıkmasını ve bütün bir görünümde olmasını sağlayacaktır.

Duvar Kaplama Paneli Nasıl Öne Çıkarılır?

Duvar kaplama panelini öne çıkarmak için ilk olarak uygulanacak mekândaki duvarların rengi, zemin rengi, tavan, kapı renklerini ve dokusunu göz önünde bulundurmak gerekir. Kaplama duvar panellerinin zıt renkleriyle harika uyum yakalayabilirsiniz. Duvar paneline monte ettiğiniz bir abajur ile harika ve sıcak ortam da yaratırken duvar panelini de çarpıcı şekilde vurgularsınız. Kullandığınız mobilya, aksesuar gibi ürünleri karmaşık olarak kullanmadan duvar kaplama panelini ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca yeni çıkan brüt beton panel ürünümüze de göz atabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.