Doğadan ve ölümsüz tasarım ikonlarından ilham alıyoruz

Tarihçe

İlk üretimini 2010 yılında İstanbul’da gerçekleştiren DC Panel, 2011’den itibaren önde gelen grup şirketlerinin dikkatini çekerek önemli projelere ismini yazdırmayı başardı. 2012 yılında gerçekleştirdiği ilk ihracat ve ilk projesinin aldığı uluslararası ödüller ile fiber panel piyasasında kalıcı olduğunu ilan etti. Bugün yurtiçindeki 50’den fazla satış noktası ile Türkiye’nin dört bir yanına ürün sevk eden DC Panel, yurtdışındaki 6 distribütörü aracılığıyla 20’den fazla ülkeye de ihracat yapmakta, toplam üretiminin yarısına yakınını yurtdışına satarak global bir marka olma yolunda ilerlemektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, müşterilerimizin hayatına değer katmak. Mutlu, huzurlu ve şık yaşam alanları yaratmak için çalışıyoruz. Faaliyetlerimizi yürürlükteki tüm kanunlara ve sektör uygulamalarına uygun yürütmeye, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaya özen gösteriyoruz.

Vizyonumuz

Daima yenilikçi olmak için Ar-Ge çalışmalarına sürekli yatırım yapıyor, benzersiz uygulamalar için yenilikçi duvar panelleri geliştiriyoruz. Hedefimiz, değişen dünya trendlerini yakından takip ederek dünya çapında bir şirket haline gelmek.

Sloganımız, mutluluk! Sizi mutlu eden yaşam alanları yaratmak için durmaksızın çalışıyor, müşterilerimize daha fazla ürün seçeneği sunmak için yetkinliğimizi sürekli olarak gözden geçirip geliştiriyoruz.

Basında DC Panel

DC Panel ürünleri kullanılarak yaratılan modern ve şık mekanlardan
ulusal gazete ve dergilere yansıyanları sizin için derledik.