Taş Duvar Paneli

Taş Duvar Paneli tasarımlarının sunduğu ayrıcalıklarla tanışmanın tam zamanı! Hemen bizi arayın, tüm sorularınızı yanıtlayalım.

Taş Duvar Panelini Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

Yeniliklere kapı açmak, eski alışkanlıklara veda etmek mi istiyorsunuz? Sadelikten sıyrılmış hem şık hem de bir o kadar çarpıcı görünüm elde etmeniz sandığınız kadar zor değil. Gelişmiş çağ ile birlikte değişen birçok yapı ve malzemeleri sınır olmadan kullanabileceğiniz taş duvar panellerini gelin birlikte inceleyelim.

Taş Duvar Paneli Ürünler

Beyaz
Claro
Ekru
Giallo
Siyah
Spirit
Vecchio
Vento

Bashtarde Taş Duvar Paneli

$1.00
Caldo
Ekru
Fumo
Giallo
Siyah
Vento

Coraggioso Taş Duvar Paneli

$1.00
Caldo
Claro
Ekru
Fumo
Grigio
Krema
Marrone
Vecchio

Fortezza Taş Duvar Paneli

$1.00
Antrasit
Beyaz
Ekru
Scuro
Siyah
Spirit
Vento

Kalyon Taş Duvar Paneli

$1.00
Alaca
Beyaz
Gümüş
Karma Toprak
Siyah

Kalyota Taş Duvar Paneli

$1.00
Beyaz
Ekru
Gümüş
Naturale
Scuro
Siyah
Toprak

Karaka Taş Duvar Paneli

$1.00
Beyaz
Caldo
Claro
Elemento
Fumo
Siyah
Vecchio

Kayra Taş Duvar Paneli

$1.00
Antrasit
Ekru
Fumo
Marrone

Mavna Taş Duvar Paneli

$1.00
Beyaz
Ekru
Giallo
Scuro
Siyah

Pergandi Taş Duvar Paneli

$1.00
Origin
Soft
Vecchio

Ravele Taş Duvar Paneli

$1.00
Antrasit
Caldo
Claro
Gümüş
Toprak
Vecchio
Vento

Shalope Taş Duvar Paneli

$1.00
Ekru
Giallo
Gümüş
Marrone

Shayka Taş Duvar Paneli

$1.00

Taş Duvar Paneli Nedir?

Müşterilerimizin gözde ürünlerinden olan taş duvar panelleri; ham maddesi polimer, polyester, fiberglass ve taş tozu olan dekorasyon malzemelerindendir. Fiberpanel kalitesi ile üretilen taş duvar panellerini görünüşleri itibariyle doğal taşlardan ayırt etmek oldukça zordur. İç ve dış mekanlarınıza kendine has bir estetik sağlayan paneller, doğal görünümlerini kullandığımız malzemelerin kalitesinden ve ustalarımızın ince işçiliğinden almaktadır. Bulunduğu ortamın havasını anında değiştiren taş duvar kaplamalar, yenilikçi çözümleri ile alan kontrolünü size bırakırken yaşam alanlarınıza göz dolduran bir tasarım zevki sunar. Ürünlerimizi evler, oteller, restoranlar, villalar, sinema ve konferans salonları gibi pek çok alanda tercih edebilirsiniz.

Happy-Center-genel-merkez-tas-tugla-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-11
moda-pub-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-4 (1)

Taş Duvar Paneli Özellikleri

12 farklı seçenek halinde sunulan ürünlerimizde kullanılan polyester, fiberglass, polimer ve doğal taş tozu gibi ham maddeler tüm taş duvar görünümlü panellerimizde bulunmaktadır. Doğal görünümünü ve dokusunu, üretiminde kullanılan kaliteli ham maddelerden alan ürünlerimiz, aynı zamanda darbe emici özelliğe sahiptir.

İç ve dış mekanlarınızda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz paneller, metrekare olarak ortalama 5 ile 8 kg ağırlığında ve 3 ile 5 cm kalınlığındadır. Fiberpanel garantisi ile üretilen taş duvar kaplamaların ebatları, ortalama 133×285 cm şeklindedir. Bununla birlikte, ürünlerimiz kullanmayı düşündüğünüz alanlara göre ebatlanabilir yapıdadır.

Taş duvar paneli modellerimiz, UV ışınlardan etkilenmeyip suya, neme, ısıya ve güneş ışığına dirençlidir. Monte ve demonte işlemleri pratik olan ürünlerimiz dirençli yapısı sayesinde oldukça uzun ömürlüdür. Bakımı ekstra özen gerektirmediği için temizlenmesi ve kullanımı kolaydır. Benzer şekilde, temizlik işlemi sırasında ya da sonrasında ürünümüzün yapısında ya da renginde herhangi bir değişiklik meydana gelmeyecektir.

Taş Duvar Kaplama Avantajları

Taş duvar panellerimiz, estetik görünüşleri ile yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava katacak. Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde ömürlük ürünler olan paneller, ebatlanabilir yapıda olup bulundukları alanlara uyum sağlayabilirler. Monte ve demonte işlemleri son derece pratiktir. Ürünlerimizin üzerindeki desen ve boya aşınmazdır. Üzerlerine rahatlıkla dekoratif eşyalar asabilirsiniz. Ayrıca taş duvar paneli modellerimiz, duvarların eskimiş görüntüsünü gizlemenize yardımcı olarak yaşam alanlarınızı masalsı bir yere dönüştürür. Tavanlar, duvarlar, villa, otel, ev, restoran, kafe, bar ve daha birçok alanda tercih edilen panellerimiz, doğal taş gibi görünüp doğal taş hissiyatı vermektedir. Boya gerektirmeyen yapıları ve inşaat kalıntısı çıkarmama gibi özellikleri ile kullanımı zahmetsizdir.

cekimler-10
ed6ffed0c562347474f9f93741eb0f57.dalmaz5

Taş Duvar Paneli Hakkında Merak Edilenler

Doğal taş görünümü ile gönüllere taht kuran panel, kolay montesi ile aynı zamanda hayat kurtarıcı. Fiberpanel kalitesi, taş duvar panelinin ısıya, darbeye, neme, suya, güneş ışınlarına ve UV ışınlara karşı dirençli olmasını sağlar. Bu sayede uzun ömürlü kalabilen ve dokusunu kaybetmeyen modelimiz, ortama sıcacık bir hava katacaktır. Evinizi güzelleştirmenin en uygun yolu olan ve her biri birbirinden güzel taş görünümlü kaplama modeller, sizleri bekliyor!

Taş Duvar Paneli Nasıl Uygulanır?

Fiberpanel ailesi olarak tüm süreci sizin için titizlikle yürütüyoruz. Ekiplerimiz, taş görünümlü panelin uygulanacağı alanın ölçüsünü alır ve gerekli ise ebatlandırmayı yaparak paneli, alan ile uyumlu hale getirir. Monteleme işlemi vida ile yapılır ve panel arzu ettiğiniz alana sabitlenir. Panel sabitlendikten sonra vida başları macun ile kapatılır. Son aşamada, macun uygulanan kısımlara rötuş boya uygulanır ve işlem bitirilir.

salvo-bahar-ev-projesi-etiler-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-9
cekimler-4

Neden Taş Duvar Paneli Kullanmalısınız?

Yaşam alanlarımızın gözümüze güzel gözükmesi ve havadar olması bizlere huzur verir. Zaman zaman ufak tefek değişiklikler ile evlerimizi estetik bir hale getirmeye çalışsak da bazen çabalarımız yeterli olamayabiliyor. Böyle anlarda, köklü bir değişim gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Diğer yandan, risk almak yerine taş görünümlü bir panel tercih ederek hem alanınızı ferahlatabilir hem de hesaplı bir harcama yaparak garantili tasarım zevki elde edersiniz. Ürünlerimizin inşaat kalıntısı gibi tatsız uğraşlar çıkarmaması da cabası.

Taş Duvar Panel Fiyatları

Doğal taş görünümüne sahip dekoratif paneller, uzun yıllardır dekorasyonun en önemli parçalarından biri haline gelmiş ve evlerimizde yerini almıştır. Doğal taşların o kendine has görünüşünü ve dokusunu ne kadar çok sevsek de dilediğimiz gibi bir kayayı alıp evimize götüremeyiz. Doğal taşlar, hem çok maliyetli hem de çok ağırdır. Bunun yerine pratik ve dekoratif bir çözüm olarak ürünlerimiz, evlerinizde fazladan alan kaplamayacak ve size doğal taşların dokusunu ve rengini sağlayacaktır. Bu anlamda, sizlere sağlıklı bir fiyat bilgisi verebilmemiz için uzman ekibimizin monteleme yapılacak alanın ölçülerini alması gerekmektedir. Hep hayalini kurduğunuz o şık görüntü bir telefon uzağınızda. Detaylı bilgi için bizi aramayı unutmayın!

gokkusagi-koleji-bahcelievler-6
gokkusagi-koleji-bahcelievler-11

Taş Görünümlü Duvar Panel Nedir?

Taş görünümlü duvar paneli, ham maddesi polyester, polimer, fiberglass ve doğal taş tozu olan dekoratif ev eşyalarındandır. Doğal taş görünümü ile evlere dekoratif çözümler getiren taş panel, hafif yapısı ile oldukça pratik ve kullanışlıdır. Üretiminde kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde ısıya, güneşe, suya, neme ve UV ışınlarına dayanıklı olup darbe emici özelliğe sahiptir. İç ve dış mekanlarınızda kullanabileceğiniz taş görünümlü paneller, Fiberpanel güvencesi ile sizlerle.

Taş Görünümlü Duvar Paneli Kaplama Özellikleri Nelerdir?

Ürünlerimiz ebatlanabilir yapıda olup istediğiniz herhangi bir alana monte edilebilir. Ortalama kalınlığı 3 ile 5 cm arasında değişen panellerimiz, hafif yapıları sayesinde mevcut alanınızı daraltmaz ve monteleme işlemlerinde ekstra kolaylık sağlar. Güneşten ve ısıdan etkilenmediği için dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Aynı şekilde sudan ve nemden etkilenmediği için banyolarınızda dekoratif bir tercih olarak yerini alabilir.

Taş Görünümlü Duvar Paneli Nerelerde Kullanılır?

Fiberpanel kalitesi ile üretilen paneller evlerde, ofislerde, restoranlarda, otellerde, kafelerde, barlarda ve daha pek çok alanda dekoratif bir tasarım harikası olarak yerini alabilir. Ürünlerimizde kullandığımız fiberglass sayesinde panellerimiz darbeye karşı dayanıklı olup iç ve dış mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Aynı şekilde ürünlerimiz, ısı ve nem gibi dış etkenlere karşı dirençli olduğundan arzu edilen her alanda kullanılmasında bir sakınca bulunmamaktadır. Ebatlanabilir bir yapıda olmaları sebebi ile çeşitli alanlara pratik bir şekilde montelenir.

Taş Görünümlü Duvar Panelinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Fiberpanel kalitesi ile üretilen taş paneller, doku ve renk olarak doğal taşa benzemelerinin yanı sıra çok daha ekonomik bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Kullanılması düşünülen zeminin fiziksel özelliklerine bakılmaksızın uygulanabilen panelin, monte ve demonte işlemleri de son derece pratiktir. Kolayca küçük parçalara ayrılabilmesi ile arzu edildiğinde yeri değiştirilebilir. Dokusu ve rengi zamanla bozulmayan taş paneller, uzun ömürlü ev çözümlerindendir. Taş panellerin kalan avantajlarını aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür:

  • Boya, inşaat ve izolasyon maaliyeti yoktur,
  • Gerçek taş hissine sahiptir,
  • Bölgesel dokunma ve derz boşlukları gibi problemlere yol açmaz,
  • Ebatlanabilir bir yapıdadır,
  • Yapı ve inşaat izni gerektirmez.

Taş Görünümlü Duvar Paneli Fiyatları Nedir?

Sağlıklı bir fiyat bilgisi sağlayabilmek adına taş duvar panelinin uygulanacağı alanın ölçümleri yapılmalıdır. Uzman Fiberpanel ekibi gerekli ölçümleri ve kontrolleri sağladıktan sonra sizlere uygulama hakkında detaylı bilgi verecektir. Diğer taraftan, taş görünüm sağlayan panel uygulamasının fiyatları doğal taş uygulamalarına göre çok daha uygundur. Benzer şekilde taş duvar paneller, doğal taşlarda zamanla meydana gelen aşınma ve dökülme gibi sorunlar ile karşılaşmazlar. Bu anlamda ürünlerimiz uzun vadeli ve uygun maliyetli, dekoratif birer tasarım eserleridir.

Duvar Panel Kaplama mı Yoksa Duvar Kağıdı mı Tercih Etmelisiniz?

Daha önce de bahsettiğimiz üzere duvar panel kaplamalar ısıya, neme, güneşe, suya ve UV ışınlara dirençlidir. Duvar kağıtlarının bu faktörlere karşı herhangi bir dayanıklılığı söz konusu olmadığından duvar panelleri uzun ömürlü ve rahat bir kullanım için öncelikli hale gelmiştir. Panel kaplamalar kolayca demonte edilebilirken duvar kağıtları için aynı şeyi söylemek mümkün değildir. Bu bağlamda da duvar panelleri, duvar kağıtlarına kıyasla daha pratik, uzun ömürlü, kullanışlı ve dekoratif çözümlerdir.