Tuğla Duvar Paneli

Tuğla Duvar Paneli tasarımlarının sunduğu ayrıcalıklarla tanışmanın tam zamanı! Hemen bizi arayın, tüm sorularınızı yanıtlayalım.

Tuğla Duvar Panelini Hangi Müşterilerimize Uyguladık?

Zamansız çizgilerin, eşsiz tasarımlarla buluştuğu ve sizleri sıcacık hissettirecek o mükemmel detaylarda kaybolmak istemez misiniz? O çok istediğiniz tuğla evler artık hayal değil. Farklılığı, doğallığı ve yeniliği bir arada yaşatacak tuğla görünümlü duvar panelleri, size tüm bu özellikleri sunmak için tasarlandı. Gelin ayrıntılara birlikte bakalım.

Tuğla Duvar Paneli Ürünleri

Beyaz
Caldo
Deserto
Ekru
Futuro
Spirit

Akro Morbido Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Bazalt
Beyaz
Caldo
Ekru
Karma Toprak
Spirit
Toprak

Alize Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Arte
Caldo
Grigio
Naturale
Scuro
Soft
Spirit
Vecchio

Articollo Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Beyaz
Ekru
Siyah
Toprak

Barcha Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Beyaz
Siyah
Toprak

Brolik Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Beyaz
Caldo
Claro
Grigio
Krema
Marrone
Siyah

Buco Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Beyaz
Caldo
Claro
Deserto
Ekru
Futuro
Grigio
Krema
Pas
Toprak
Vento

Burton Akro Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Ala
Arte
Beyaz
Caldo
Fumo
Marino
Rosa Blu
Spirit
Spirit Soft
Terra
Terra Oro
Vento
Vingola

Burton Nova Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Antrasit
Beyaz
Ekru
Siyah
Toprak

Burton Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Ala
Beyaz
Caldo
Claro
Ekru
Elemento
Fumo
Krema
Marrone
Scuro

Giunture Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Beyaz
Claro
Giallo
Marino
Pas
Rosa Blu
Spirit
Terra
Toprak
Vento

Kerme Tuğla Duvar Paneli

$1.00
Ala
Caldo
Claro
Fumo
Soft
Terra

Nuvola Duvar Paneli

$1.00
endemol-shine-turkiye-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-8-1
Happy-Center-genel-merkez-tas-tugla-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-10

Tuğla Duvar Paneli Nedir?

Birbirinden şık renk ve desenleri ile uygulandığı alanlara otantik bir hava katan tuğla görünümlü duvar; fiberglass, polyester, polimer ve doğal taş tozundan üretilen dekoratif bir ev eşyasıdır. Fiberpanel kalitesi ile üretilen tuğla panelleri, gerçek tuğla görünümünden ayırt etmek imkansızdır. Hem iç hem dış mekanlarda güvenle kullanabileceğiniz tuğla görünümlü duvarlar, doğal görünüş ve dokularını üretimlerinde kullanılan kaliteli malzemelerden almaktadır. Bulunduğu ortama estetik bir görüntü sağlayan ürünlerimiz, evlerinizdeki yerini almayı bekliyor!

Tuğla Duvar Paneli Özellikleri

Polyester, fiberglass ve taş tozundan üretilen tuğla paneller; ısı, güneş, UV ışınları, nem ve suya dayanıklı olup darbe emici özelliğe sahiptir. Bu anlamda tuğla görünümlü paneller, mevsim fark etmeksizin iç ve dış mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Görünümü ve dokusu ile doğal tuğla hissiyatı veren panellerin ortalama kalınlığı, 3 ile 5 cm arasında değişiklik göstermektedir. Ürünlerimiz ebatlanabilir yapıda olduğu için arzu edilen tüm alanlara uygulanabilir. Yıkanabilir ve silinebilir yapısı  ile ekstra bakım gerektirmez. Boyası ve dokusu dayanıklı olup uzun yıllar kullanılabilecek bir eşyadır.

onkol-mobilya-gop-merkez-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli15
kumusoglu-insaat-ikitelli-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli15

Tuğla Duvar Paneli Avantajları

Tuğla duvar panelinin en büyük avantajlarından biri ekstra bakım gerektirmiyor oluşu ile kolay temizlenebilir yapıda olmasıdır. Evcil hayvan ve çocuk sahibi aileler bilir ki zaman zaman evi temiz tutmak neredeyse imkansızdır. Böyle durumlarda yıpranmış, çizilmiş ve hatta boyanmış duvarlara karşı alınabilecek en büyük önlem, tuğla duvar paneli kullanmaya başlamaktır. Pratik monte ve demonte işlemleri sayesinde kolay bir şekilde taşınabilen paneller, az yer kapladıkları için alandan da tasarruf sağlar.

Tuğla Duvar Paneli Hakkında Merak Edilenler

Tuğla görünümlü panel ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri panelin ağırlığıdır. Ürünümüz son derece hafif yapıda olup takıp çıkarılması kolaydır. Kullanım pratikliği sayesinde arzu edilen alanlara uygulanabilir. Gerçek tuğlanın aksine maliyeti çok daha azdır ve ağırlığı ideal yapıdadır. Böylelikle uygulandığı yapıya ek yük bindirmez.

Merak edilen bir diğer konu ise panellerin nem tutup tutmadığıdır. Fiberpanel kalitesi ile üretilen tuğla panellerimiz neme ve suya dayanıklı olup banyo ve mutfak gibi alanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Buna ek olarak ürünümüzün temizliği, son derece kolaydır. Panellerin nemli bir bezle silinmesi yeterli olup boya ve dokusunda herhangi bir aşınma meydana gelmemektedir.

toscana-tobacco-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-1
cekimler-11
toscana-tobacco-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli-3

Tuğla Görünümlü Panel Nasıl Uygulanır?

Tuğla görünümlü duvarın uygulanacağı alanın düz olması gibi bir zorunluluğu yoktur. Böylelikle panel, uygulama yapacağınız alanı düzlemeye gerek kalmadan monte edilebilir. Zeminin kusurlarını kapatıp bulunduğu alanı güzelleştiren ürünlerimiz, arzu edilen her alana uygulanabilir. Profesyonel ekibimiz alanın ölçüsünü alarak paneli, alan ile uyumlu hale getirir. Ardından vidalama yardımı ile monteleme işlemi tamamlanır. Ek yerler kapatıldıktan sonra son rötuşlar uygulanır. Size de alanınızın keyfini çıkarmak düşer!

Neden Tuğla Duvar Paneli Kullanmalısınız?

Tuğla görünümlü duvarlar bulunduğu alana nostaljik bir hava katar. Böylelikle büyük tadilat işlemlerine, fazlaca masraf ve uğraşa gerek kalmadan yaşam alanlarınızı istediğiniz dekoratif tarza dönüştürebilirsiniz. Ofislerde, evlerde, restoranlarda ve daha nice yerde tercih edilen panellerimiz, küçük dokunuşların büyük değişikliklere yol açabileceğini kanıtlar niteliktedir. Panellerimiz, hem bulunduğunuz ortamı daha şık hale getirmek hem de uygun maliyetli dekoratif çözüm arayanlar için biçilmiş kaftandır!

onkol-mobilya-gop-merkez-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli15
fitcity-capacity-tas-tugla-ahsap-beton-gorunumlu-fiber-duvar-paneli10

Tuğla Duvar Paneli Fiyatları

Tuğla görünümlü panellerimiz, gerçek tuğlaya kıyasla çok daha uygun maliyetli bir çözüm sunmaktadır. Fiberpanel ailesinin uzman ekipleri, uygulama yaptıracağınız alanın gerekli ölçümlerini sağladıktan sonra sizlere detaylı bir fiyat teklifi oluşturabilir. Aksi takdirde alanı görmeden ve gerekli ölçümleri sağlamadan üstünkörü bir fiyat bilgisi verebilmemiz mümkün değildir. Eğer sizler de tuğla görünümünün nostaljisine kapılan ince ruhlu bir dekorasyon zevkine sahipseniz bir telefon uzağınızdayız. Fiberpanel ailesi tüm aşamalarda güvenle yanınızda, detaylı bilgi almak için bizi aramayı unutmayın!

Tuğla Görünümlü Duvar Paneli Nedir?

Fiberpanel güvencesi ile üretilen tuğla paneller; ham maddesi polyester, polimer, fiberglass ve doğal taş tozu olan dekoratif ev çözümlerindendir. Tuğla görünümlü paneller bulunduğu ortama samimi bir hava katan sıcak renklerden oluşurlar. Gerçek tuğlaya gerek rengi gerek dokusu ile oldukça benzerler. Diğer yandan ürünlerimiz, hafif bir yapıya sahip olup taşınması ve montelemesi kolaydır.

Yaşam alanlarında değişiklik yapmak isteyen ve modern bir çözüm arayanlara müjde: Fiberpanel birbirinden zarif tuğla duvar panelleri ile sizlerle!

Tuğla Duvar Paneli Nerelerde Kullanılır?

Tuğla paneller arzu edilen iç ve dış tüm mekanlarda kullanılabilir. İçeriğindeki fiberglass sayesinde darbe emici özellikli olan ürünlerimiz; aynı zamanda ısıya, suya, neme ve güneşe de dayanıklıdır. Böylelikle mevsim fark etmeksizin dış mekanlarda, banyo ve mutfak gibi nemli iç mekanlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Tuğla Görünümlü Duvar Paneli Montajı İçin Yüzey Nasıl Olmalıdır?

Uygulama yapacağınız zeminin, panelin rahatça montelenebilmesi için çukurlu, kabarık ve eğik olmamasında fayda vardır. Diğer yandan uygulama yapılacak alanın temiz olduğundan ve nem ile küf gibi etkenleri içemediğinden emin olunuz. Uygulama yapılacak alan hakkında detaylı bilgiye profesyonel ekibimizden ulaşabilirsiniz.

Tuğla Görünümlü Duvar Paneli Üzerine Bir Şey Asılabilir Mi?

Tuğla panellerimiz, yüksek kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilmektedir. Kısacası, cevabımız evet. Diğer yandan panellerin üzerine asılan dekoratif eşyaların yükü, panelden ziyade panelin uygulandığı zemine iletilir. Bu anlamda, panellerinizin üzerini dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Tuğla Görünümlü Duvar Panelinin Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Klasik, aşina olduğumuz ve bizleri kendine hayran bırakan tuğla görünümünü, evimize tek tek tuğla alarak inşa etmeye çalışmak muhtemelen çok zor ve uğraştırıcı olurdu. Tuğla duvar paneli ile hem hafif ve pratik bir dekor eşyası ile doku ve renk açısından gerçek tuğla görünümüne sahip olursunuz hem de alanınızdan ödün vermek zorunda kalmazsınız.

Kolay monte ve demonte işlemleri ile istediğiniz alana uygulanabilen panellerimiz, inşaat ve yapı gibi izinler gerektirmez. Suya, neme, ısıya ve güneşe dirençli oluşu ile arzu edilen tüm iç ve dış mekanlarda kullanılabilir. Buna ek olarak, panellerin ebatlanabilir oluşu sayesinde alanın büyük ya da küçük oluşu fark etmeksizin uygulama yapılabilmektedir.