Rekabetin arttığı ve tasarım algılarının satışa teşvik ettiği bir dönemdeyiz. Tasarım artık satış desteği olarak görülüyor ve işletmeler tarafından oldukça önemseniyor. Dekoratif duvar panelleri mağazaların görünümünü baştan aşağıya değiştirebiliyor. Sizin için dekoratif panel kaplamaları işletmeler için inceledik ve şahane bir yazı hazırladık. Ahşap duvar paneli modellerinden esinlenerek hazırladığımız bu yazımızda ticari işletmeler için dekorasyon önerileri bulabilirsiniz.

Ticari İşletmelerde Özelleştirilmiş Dekoratif Duvar Panelleri

Dekoratif duvar panelleri ticari işletmeler için olmazsa olmaz bir niteliğe büründü. İşletmenin tarzına ve ruhuna göre özelleştirilen bu tasarımlar ürün veya hizmeti anlatmak, dikkat çekmek, izlenebilir bir ortam yaratmak için tercih ediliyor. Dekoratif panel kaplama ticari bir işletmenin daha konforlu görünmesini sağlarken özenilmiş ve uğraşılmış görünmeyi sağlayarak müşteriye ön izlenim kazandırıyor. Artık herkes daha şık mekanlarda vakit geçirmek, içinde bulunduğu ortamda farklı hissetmek istiyor. Tam bu aşamada duvar panelleri zahmetsizce işletmenizin farklılaşmasını sağlıyor ve size istediğiniz hissi veriyor. Bir işletme için duvar paneli seçmeden önce dikkat etmeniz gereken tek şey hedef kitlenizin konfor algısı. Doğal görünümlü paneller tercih edecekseniz doğa ile özdeş bir görünüm elde etmenizi sağlayan tamamlayıcı unsurlar kullanmalısınız. Tuğla ve taş gibi star paneller kullanacaksanız mekanınızda öne çıkarmak istediğiniz cazibe noktalarını belirlemelisiniz. Keyifli zaman geçirmek kadar rahat hissetmekte önemlidir. Bu sebeple mutlaka üzerinde düşünülmüş tasarım değişiklikleri ve doğru marka tercihi yapmalısınız.

fiber panel default
Moda Mağazalarında En İyi Dekoratif Duvar Panelleri 3

Dekoratif Duvar Panellerini Neden Tercih Etmelisiniz?

Zamanın değişimiyle birlikte beğeni ve farklılık algısı da gelişiyor. Teknolojinin yeni imkanları herkesi değişime yönlendirirken kişisel tercihlerimizi de etkiliyor. Daha detaylı, işçilikli ve özenilmiş çalışmalardan hoşlanıyor ama onlara zahmetsizce ulaşmak istiyoruz. Genel olarak artık daha sabırsız ve heyecanlıyız. İşte dekoratif duvar panelleri de tam olarak bu arayışla üretilmiş ürünlerdir. Zahmetsiz, hızlı ve göz alıcı olmaları sayesinde kolaylıkla fark edilir hızlı bir değişim sunarlar. Ekonomik olması ve tadilat döküntülerine mekanı maruz bırakmaması büyük bir tercih sebebi olarak görülüyor. Dekoratif panel kaplama hem uzun ömürlü hem de oldukça ekonomik bir tasarım çözümü. Sudan, nemden, ateşten etkilenmeyen bu özel yapı kolay temizlenebilirliği sayesinde sıklıkla karşımıza çıkıyor. Ortamlarda kullanımı bu kadar yaygın olduğu için artık duvar paneli kullanılmayan mekanlar gözümüze bakımsız ve sıradan geliyor. Daha etkileyici mekanlara sahip olmak, yepyeni bir kimlik kazanmak için duvar panelleri ile mekanlarınızı güçlendirin.

dalmaz2
Moda Mağazalarında En İyi Dekoratif Duvar Panelleri 4

Dekoratif Panel Kaplamanın Duvar Kağıdına Göre Farkları Nelerdir?

Duvar kağıtları en bilenen özelliği ile kayıt formda tutkallarla uygulanan tekrar sökülemeyen ve kolay deforme olan malzemelerdir. Ancak öyle bir özelliği var ki işte tam bu noktada panellerden büyük ölçüde ayrılıyor. Duvar kağıtları ön koşullu bir ürün olmakla birlikte bünyesinde sağlığa zararlı birçok madde barındırır. Ancak dekoratif duvar panelleri kanserojen hiçbir madde içermez ve son derecede sağlıklıdır. Duvarın nefes almasını engellemez, duvar kağıdının aksine parça parça sökülebilir ve tadilat gerektiğinde hiçbir zorluk çıkarmaz. Dekoratif panel kaplama çeşitleri daha pratik ve uzun ömürlüdür. Kolay uygulanması, uzun ömürlü olmasına ek olarak silinebilir formdadır ve sudan etkilenmez.

Mağazalara Yaptığımız Dekoratif Panel Kaplama Modelleri

İşte işletmeniz için inceleyebileceğiniz birbirinden şık mekanlar ve uygulama örnekleri. Bu örneklere bakarak etkileyici tasarım fikirleri geliştirebilir işletmeniz için en doğru modelleri seçebilirsiniz. Birkaç farklı paneli kullanarak canlı ve enerjik bir mekan tasarlayabilir ya da ahşap duvar paneli sayfamızdan doğal tasarım çözümlerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.