Ahşap desenli duvar paneli hakkında bilmenizi istediğimiz detaylar var. Ahşabın etkileyici dokusu ve mistik görüntüsü ile yaşam alanlarınızda harikalar yaratmaya hazırsanız başlayalım. İç ve dış mekanlara doğanın kusursuz dokusunu taşıyan bu pratik paneller hakkında her şey bu yazıda.

Ahşap Desenli Duvar Panelinin Avantajları Nelerdir? 

Hepimiz her an doğaya kaçmak ve ağaçların verdiği huzurlu atmosferin tadını çıkarmak istiyoruz. Günlerimizi, saatlerimizi kapalı mekanlarla geçirdiğimiz için doğanın huzurunu hissetme isteği hepimizin ortak noktası. Peki iş yerlerinize veya evinize doğayı getirebileceğinizi söylesek? Üstelik tasarımsal avantajlarına ek olarak malzeme ve uygulama avantajlarıyla birlikte! İşte ahşap panel tam olarak böyle bir uygulama. Tüm yüzeylere uygulanabilir olduğu için önkoşulsuz bir dekorasyon çözümü sunuyor. Boya ve izolasyon maliyetlerinden sizi kurtararak dökülme derz boşluğu sorunlardan da bertaraf ediyor. Dokunduğunuzda gerçek ahşap hissiyatını doğurduğu için doğanın içindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlıyor. Esnek yapısıyla kemer ve tonoz gibi alanlara uygulanabiliyor. Yapı ve inşaat izni gerektirmediği için daha pratik, hafif ve uzun ömürlü.

Ahşap Desenli Duvar Panelini Neden Tercih Etmelisiniz? 

Ahşap desenli duvar paneli tercih etmeniz için birçok sebep var. Ancak bunlardan en önemlileri kesinlikle dayanıklılığı. Isıya dayanıklı yapısı sayesinde alev almaz ve güneş ışınlarından etkilenmez. Darbe dayanıklılığı özelliği sayesinde darbeleri emer. Su ve nem dayanıklılığı ile nemden etkilenmez, banyo ve mutfak gibi alanlarda rahatlıkla kullanılır. Esnek yapısı ile her zemine uyum sağlar. Yıkanabilir, silinebilir özelliktedir. Ayrıca çevreye ve insan sağlığına duyarlı olarak üretilir, bünyesinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulundurmaz. Önemli bir avantajı da uygulama özelliklerinde mevut. Vidalama yöntemi ile uygulandığı için sık sık dekorasyon değişikliği yapılan alanlarda zahmetsizce sökülerek başka alanlarda kullanılabilir olmasından dolayı oldukça avantajlı bir uygulamadır. Üzerine bir şeyler asmak ve monte etmek için kolayca kesilebilir veya delinebilir. Fuar, lansman ve vitrinlerde dekoratif çözümler için pratik olarak uygulanabilir.

Ahşap Desenli Duvar Panelinin Fiyatları 

Ahşap duvar kaplama panelleri dekorasyon çözümleri için oldukça ekonomiktir. Geniş yüzeylere uygulanmasına rağmen pratikliği sayesinde uygun fiyatlarla maal edilebilir. Ancak yine de bir fiyat aralığından bahsetmek mümkün değildir. Çok fazla renk ve doku çeşidi mevcuttur. Panel fiyatını öğrenmek için mekanın ölçüleri ve model tercihi belirlenerek hesaplanma yapılması gerekir. Kullanacağınız alanın panel kaplama maliyetini öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin ve en ekonomik dekorasyon çözümlerinden biri olan ahşap panelleri keşfetmeye başlayın.

Ahşap Desenli Duvar Paneli Örnekleri

Ahşap desenli paneller hem birçok avantaj sunduğu hem de doğayı sembolize ettiği için iç mimarların en sık kullandığı dokulardan biri haline geldi. Pratik olmasının yanı sıra çok dayanıklı bir malzeme olması kullanılabilirliğini artırıyor. Siz de mekanlarınıza ahşap desenli paneller uygulatmak isterseniz bu uzun ömürlü ve güçlü malzemenin avantajlarını yaşayabilirsiniz. Doğanın elinden çıkmış gibi otantik ve Soft bir hava yakalayabilir, evinize veya işletmenize modern, zengin ve akılcı çözümler kazandırabilirsiniz. Eğlenceli ve renkli modellerimize, uygulama alanlarının çeşitliliğine bakarak hayalinizdeki mekanı tasarlamaya başlayabilirsiniz. Doğallıkla özdeş olan ağaç dokusunu duvar panellerimizde görecek, bambaşka görünümleri keşfedeceksiniz. Ahşap doğanın en güzel armağanıdır. Yaşam alanlarımızda sıklıkla kullandığımız ahşap objeleri, ahşap duvar panelleri ile tamamlayarak modern ve sıcak görünümlere kavuşabilirsiniz. Ahşap görünümlü duvar paneli için hemen bizimle iletişime geçin ve mekanlarınızı doğal alanlara dönüştürmeye başlayın. Sizin için en doğal ve yaratıcı çözümleri sunacağımıza emin olabilirsiniz.

Ahşap Desenli Duvar Paneli ile Uyumlu Mobilyalar

Bir yanımız sürekli doğayı ve doğanın getirdiği huzuru arıyor. Bu nedenle eski zamandaki ahşap evler bize olmak istediğimiz özgür rahatlığı anımsatıyor. Ne kadar zaman geçse de ahşabın bize sunduğu görsel zarifliğin modası hiç geçmeyecek. Çeşit çeşit renkleri bulunan ahşap duvar panelleri donanımlarıyla size istediğiniz tüm alternatifleri sunacak. Bu sayede olmasını istediğiniz ahşap desenine, ağaçlara da zarar gelmeden kavuşacaksınız. Sayfamızda bulunan Ahşap modellerimizden birçok rengi mevcut olduğundan kendi zevkiniz, tarzınız ve yaşayışınıza göre rahatlıkla bulmak mümkün. Seçmiş olduğunuz ceviz renkli ahşap desenli duvar paneliyle evinizin iç mekânınızı kapladığınızda kullanacağınız koyu renkli mobilyalarla bu dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Sizin için büyük kurtarıcı bir renk olacaktır. Eğer daha sıcak tonlarda ahşap duvar panelini düşünecek olursanız ki bunun da dekorasyonunda tamamlayıcı olarak lake krem mobilyalar düşünülebilir. Çam ve meşe ahşap desenli duvar paneli renklerine yeşil ve yeşil tonlardaki renkler çok yakışacağı gibi nötr renkler olan gri, kahverengi, krem, açık bej, beyaz, siyah renkler de uyum sağlayacağı için salon ve oturma gruplarındaki dekorasyonlarda seçeceğiniz mobilyalarda birçok renkleri tercih etme olanağına sahip olacaksınız.

Ahşap Desenli Duvar Paneli Modelleri ve Aksesuarlar

Kullanım açısından kolaylık sağlayan ve göz dolduran ahşap desenli duvar panellerimize bir göz atalım. M5219 Profondo Quersia Ahşap modelimiz tek ton renk barındırdığından kullanacağınız mobilya ve aksesuarlarda bütün bir görünüm elde edeceksiniz ve doğallığı da beraberinde hissedeceksiniz. M1701 Rustika Ceviz Ahşap Duvar Paneli tam olarak doğa tutkunlarına ve zevk sahibi olan kişilere hitap ediyor. Gerçeğiyle de birebir aynı görüntüde olan bu ürünü de birçok alanda rahatlıkla kullanabilir ve aynı şekilde bütünlük sağlayabilirsiniz. Hayal ettiğiniz dekorasyonda size doğallığı anımsatan çoğu şeyi aksesuar amaçlı kullanabilirsiniz. Büyük veya küçük taş parçaları, renkli doğal taşlar, tüylerle süslenmiş objeler, metal mumluk ve şamdanlar ve bunların yanı sıra hasır da aksesuar olarak mükemmel bir seçim olacaktır.

Ahşap Desenli Duvar Paneli Nasıl Öne Çıkarılır?

Kullanacağınız ev, ofis ya da tüm alanlarınızda tercih ettiğiniz ahşap desenli duvar panellerini ortaya çıkaracak daha çok vurgulayacak olan zemin rengi, zemin dokusu, aksesuarlar ve mobilyalardır. Koyu renk ahşap duvar panelini öne çıkarmak için zıt renkleri de tercih edebilirsiniz ya da yumuşatarak krem, beyaz da kullanabilirsiniz. Ahşap duvar paneliyle aynı renk kombinasyon söz konusu olursa duvarlar daha geri planda kalabilir. Bunun için duvar rengi haricinde tamamlayıcı renkler daima ürününüzü vurgulayacaktır. Daha fazla ürün hakkında bilgi almak için sayfayı inceleyebilir ya da profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir